Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą hejtu. Oberwało się jej córeczce

Agnieszka Kaczorowska stała się ofiarą hejtu.
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. 26 lipca przyszło na świat jej pierwsze dziecko. Młoda mama cieszy się każdą chwilą z noworodkiem, jednak teraz spotkało ją coś strasznego. Ktoś w anonimowych komentarzach zaczął okrutnie atakować córkę tancerki.

Agnieszka Kaczorowska stała się ofiarą hejtu. Do tej pory chętnie dzieliła się na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęciami dziecka, jednak z pewnością nie spodziewała się takich komentarzy. Ktoś z fejkowego konta zaczął obrażać małą córkę tancerki, a nawet jej grozić.

Komentarze hejtera były na tyle dotkliwe, że gwiazda i jej mąż postanowili podjąć kroki prawne w tej sprawie.

Agnieszka Kaczorowska: "Na moim profilu nie ma miejsca na hejt"

W rozmowie z "Plotkiem" Agnieszka przyznała, że na jej profilu nie ma miejsca na hejt. Podkreśliła, że zawsze usuwa negatywne komentarze i blokuje osoby, które je piszą. Tym razem jednak sprawa zaszła na tyle daleko, że zdecydowała się pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności prawnej.

Podejmujemy właściwe kroki, aby namierzyć tę osobę i aby została ona pociągnięta do odpowiedzialności (...) Od zawsze mówię, że na moim profilu nie ma miejsca na jakikolwiek hejt. Osoby siejące nienawiść blokuję, a komentarze naładowane negatywną energią kasuję. Mój profil nigdy nie będzie miejscem, gdzie można dawać upust swojej frustracji. Natomiast komentarzami, które są groźbami karalnymi, powinna już zająć się policja - powiedziała "Plotkowi" Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka chce pokazać swoim obserwatorom, że nikt w sieci nie jest anonimowy. Właśnie dlatego udostępniła screeny z okropnymi komentarzami i nazwą profilu hejtera w swojej relacji na InstaStories.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w sukience polskiej marki! Kupisz ją na wyprzedaży

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą i stara się jak najlepiej spełniać tę rolę. A jaką mamą ty będziesz w przyszłości? Sprawdź, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań.

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów