Ciężarna Kaczorowska kusi głębokim dekoltem na Instagramie. W komentarzach wybuchła burza!

Hanna Skowron 18.02.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Jej głęboki dekolt odsłonił prawie wszystko...

Agnieszka Kaczorowska, która jest w drugim trymestrze ciąży, pochwaliła się seksownym ujęciem w wieczorowej kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Wszyscy zwrócili uwagę na jej ponętny biust! Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. To zdjęcie podzieliło fanów tancerki.

Agnieszka Kaczorowska w odważnej kreacji

Ciąża zdecydowanie służy Kaczorowskiej. Tancerka wygląda promiennie i emanuje pozytywną energią. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie mamy okazję zobaczyć zdjęcie Agnieszki, które jej mąż uznał za wyjątkowo ładne.

Mój mąż uważa, że to zdjęcie jest wyjątkowo ładne... Nie wiem, czy jest obiektywny... I nie wiem czy rzeczywiście chodzi o CAŁE zdjęcie - napisała Kaczorowska.

W komentarzach pojawiło się dużo pozytywnych opinii, jednak znalazły się też słowa krytyki. Pewien obserwator zarzucił jej, że niepotrzebnie dzieli się ze światem takim ujęciem. Po chwili Agnieszka postanowiła usunąć negatywny komentarz, co wytknęła jej jedna z obserwatorek:

Nie rozumiem czegoś. Będąc osobą publiczną i wstawiając swoje zdjęcia, trzeba się liczyć zarówno z miłymi komentarzami typu "śliczna", "piękna", "ładna" itd., jak również z tymi odwrotnymi, które są usuwane. Dlaczego? Dla mnie to strasznie sztuczne. Siedzieć, czytać i zostawiać tylko komentarze te fajne.

Kaczorowska odpowiedziała na hejt:

Proszę sobie obejrzeć w wyróżnionych relacjach „stop hejt”. Moje konto na Instagramie nie jest miejscem do siania nienawiści i złej energii. Jeśli ktoś ma taką potrzebę, to proszę się przenieść na inny kanał, a jeżeli zdjęcie się nie podoba, to po prostu nie komentować.

Fani Agnieszki szybko wzięli ją w obronę. A co wy sądzicie o tym zdjęciu?

Sprawdź, jak 10 lat temu wyglądały inne polskie gwiazdy. Będziesz pod wrażeniem ich metamorfoz.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów