Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz po porodzie na salonach!

Zuzanna Morska 10.10.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Tancerka wybrała się na galę JOY Influencer Roku 2019. Zobaczcie, jak prezentowała się na tym wydarzeniu!

We wtorek wieczorem odbyła się coroczna impreza przygotowywana przez magazyn JOY. Na gali rozdania nagród JOY Influencer Roku 2019 pojawiła się plejada polskich gwiazd. Na ściance chętnie pozowały Julia Wieniawa, Marina Łuczenko-Szczęsna, Natalia Siwiec czy Ewa Chodakowska.

Po raz pierwszy po porodzie na salonach pojawiła się Agnieszka Kaczorowska! Zobaczcie, jak prezentowała się w eleganckim zestawie!

Agnieszka Kaczorowska na gali Joy Influencer Roku 2019

Kaczorowska została mamą dwa miesiące temu. Dokładnie wtedy na świat przyszła jej córeczka Emilia. Od tamtej pory gwiazda skupia się głównie na spędzaniu czasu z pociechą i świetnie odnajduje się w nowej roli.

Ostatnio tancerka i aktorka postanowiła wybrać się na galę JOY Influencer Roku 2019, gdzie towarzyszył jej też mąż. To pierwsze wyjście gwiazdy po porodzie. Jak się prezentowała?

Gwiazda wybrała czarne spodnie, które wysmukliły i wydłużyły jej sylwetkę. Dobrała do nich bluzkę zrobioną z połyskujących cekinów. Do takiego looku w stylu "disco" dobrała wyrazistą różową szminkę.

Jak wypadła na imprezie magazynu JOY?

EN_01397468_0295
Fotografia: Eastnews
EN_01397468_0582
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów