Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez fankę. Mąż stanął w jej obronie!

Hanna Skowron 20.02.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła do sieci zdjęcie, które wyjątkowo podoba się jej mężowi. Fanka zarzuciła jej, że usuwa komentarze. Kaczorowska zabrała głos, a w jej obranie stanął także jej mąż!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się jakiś czas temu zdjęciem, które przypadło do gustu szczególnie jej mężowi. Widać na nim tancerkę w bardzo seksownej kreacji uwydatniającej biust. Fani zasypali Kaczorowską pozytywnymi komentarzami, ale pojawiło się też kilka negatywnych.

Wygląda na to, że tancerka moderuje komentarze pod swoimi zdjęciami i usuwa te niezbyt pochlebne. Uwagę na to zwróciła jej fanka.

Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez fankę

Kaczorowska latem zeszłego roku wyszła za mąż za Macieja Pelę. Jeszcze w grudniu tego samego roku para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory tancerka jest jeszcze bardziej aktywna w mediach społecznościowych - prowadzi m.in. kanał na Youtubie, który dotyczy ciąży i macierzyństwa.

Gwiazda nie zrezygnowała jednak z wrzucania do sieci także swoich zdjęć. Ostatnio zamieściła fotkę, na której pozuje w wyjątkowo seksownym wydaniu. Opatrzyła ją podpisem, który wyraźnie sugeruje, że zdjęcie wyjątkowo podoba się jej mężowi.

I choć pod zdjęciem pojawiło się dużo pochlebnych opinii, jedna z fanek zauważyła, że Kaczorowska usuwa te negatywne.

Nie rozumiem czegoś. Będąc osobą publiczną i wstawiając swoje zdjęcia trzeba się liczyć zarówno z miłymi komentarzami typu: "śliczna", "piękna", "ładna" itd., jak również z tymi negatywnymi, które są usuwane. Dlaczego?

Tancerka od razu odniosła się do tego komentarza.Wytłumaczyła, że nie zamierza tolerować siania nienawiści i złej energii. Dodała też, że jeśli ktoś zamierza to robić, może przenieść się na inny kanał.

W obronie Agi stanął jej mąż. Od razu wytłumaczył internautce, co to znaczy, kiedy ktoś pod twoim zdjęciem wrzuca mnóstwo negatywnych komentarzy.

Posiadając konto na tym portalu również staje się Pani osoba publiczną. Profil jest otwarty - "publiczny" - co za tym idzie ma do niego dostęp cały świat. Ciekawe, jakby Pani się poczuła, gdyby w tym momencie cała rzesza zakompleksionych internautów "wbiła" na Pani profil i zaczęła pisać rożnego rodzaju obelgi pod jakimś zdjęciem

Uważacie, że ma rację?

Gwiazdy traktują media społecznościowe jako jedno ze źródeł zarobku. Ile w ten sposób zarabiają? Niektóre bardzo dużo! Te gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów