Agnieszka Kaczorowska pozuje w łóżku z mężem. Internauci są oburzeni!

Hanna Skowron 01.04.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Tancerka wraz z mężem zdecydowali się na sesję w magazynie "Gala". Już sama okładka wywołała dyskusję w komentarzach!

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela już niedługo zostaną rodzicami. Para we wrześniu 2018 roku wzięła ślub, a teraz jest gotowa na kolejny krok w związku. Do tej pory tancerka raczej stroniła od ujawniania zbyt wielu szczegółów dotyczących jej życia prywatnego. Wszystko zmieniło się po ślubie!

Najpierw Agnieszka opublikowała zdjęcia z bajkowej uroczystości w Toskanii, później z podróży poślubnej. Po tym, kiedy w grudniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, założyła na Youtube kanał, na którym prowadzi cykl pt. "Będę mamą". Teraz tancerka wraz z mężem zdecydowali się udzielić wywiadu "Gali". I wystąpili przy okazji w gorącej sesji zdjęciowej. Już okładka wzbudziła kontrowersje.

Agnieszka Kaczorowska pozuje w łóżku z mężem

Na okładce najnowszego wydania "Gali" znalazło się zdjęcie, na którym widzimy Agnieszkę, która leży pod kołdrą z mężem. Opatrzona została podpisem: "Czekamy na dziecko". Internautom nie spodobało się to, co zobaczyli.

W opinii obserwatorów Agnieszki taka fotografia jest zbyt dosłowna. Tym bardziej, że wewnątrz wydania widzimy już subtelne zdjęcia uśmiechającej się i nieszczędzącej sobie czułości pary.

Pod zdjęciem okładki w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Duża część z nich niestety nie jest pochlebna.

Sesja pod kołdrą. Chyba wszyscy wiemy skąd się biorą dzieci... a sypialnia powinna być raczej sprawą intymna...

Okładka w łóżku hm... to może niebawem w wannie i pod prysznicem? Zbytnio nie zachęca do przeczytania artykułu.

Pani, która chroni swoją prywatność...

A wy co sądzicie o takiej okładce?

Agnieszka Kaczorowska nie ujawniła jeszcze, jak da swojemu dziecku na imię. A wiemy, że gwiazdy potrafią wybierać naprawdę oryginalne imiona. Poznajcie te najbardziej nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów