Agnieszka Kaczorowska w obiektywie męża... bez stanika

Hanna Skowron 19.10.2018
Agnieszka Kaczorowska uśmiechnięta z czerwonymi paznokciami
Fotografia: Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska niedawno wróciła z podróży poślubnej. Teraz wspomina ten czas i publikuje piękne zdjęcia na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska jest świeżo upieczoną mężatką. Na początku września wyszła za mąż za Macieja Pelę. Ślub odbył się w Toskanii. Następnie para młoda udała się w podróż poślubną na Seszele. Tancerka chętnie publikuje zdjęcia z tego wyjątkowego okresu na swoim Instagramie. Ostatnio na jej profilu pojawiła się fotografia, na której pozuje w samej koszulce, bez biustonosza.

Agnieszka Kaczorowska w seksownej pozie

Na zdjęciu widzimy Agnieszkę Kaczorowską, która pozuje na skałach nad brzegiem Oceanu. Fotografię wykonał jej mąż. Tancerka przybrała bardzo seksowną pozę, na której pokazuje nogi. Na sobie ma długa czarną spódnicę z rozporkiem oraz kusy top, pod którym nie ma stanika. Fotografię opublikowała ze względu na wspomnienia z wakacji, o czym napisała w poście.

Dziś cały dzień na planie... I tak w oczekiwaniu na kolejną scenę postanowiłam "powygrzewać" się we wspomnieniach z naszej podróży poślubnej... Od razu zrobiło się cieplej... na sercu na pewno - napisała gwiazda.

Na zdjęciu widzimy przepiękne widoki, jednak fani Kaczorowskiej zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Nie mogą wyjść spod wrażenia jej figury, przede wszystkim nóg. Pod postem posypały się komplementy.

Wow, jakie zgrabne nogi.

Te nogi...

Co trzeba robić, żeby tak pięknie wyglądać?

Cudnie...

A jak wam podoba się zdjęcie Kaczorowskiej? My zazdrościmy przede wszystkim widoków!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje mieszkanie. Nieduże, ale funkcjonalne

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów