Agnieszka Kaczorowska: „Oszalałam z miłości do córki”

Sandra Banach 02.08.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda „Klanu” opublikowała kolejne zdjęcie córeczki i wyznała, że dziecko skradło jej serce.

Dokładnie 26 lipca na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża. Gwiazda szczęśliwą nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Od tego czasu tancerka często publikuje fotografię dziewczynki i publicznie deklaruje do niej swoją miłość.

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z córeczką

Agnieszka Kaczorowska i jej córka kilka dni temu wyszły ze szpitala. Aktualnie odpoczywają w domu. Popularna tancerka nie kryje ogromnej radości ze swojej nowej roli bycia mamą.

Serialowa „Bożenka” dość często publikuje zdjęcia z dzieckiem i dodaje do nich urocze opisy. Tym razem aktorka wyznała, że oszalała z miłości do córki.

Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem, czy jest noc, czy jest dzień... i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego, co mi komunikuje... to ja chcę już tylko tak! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby...  po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie! – napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej z córką skomentował jej mąż.

Moje cudeńka.

Nam nie zostaje nic innego, jak życzyć całej rodzinie dużo szczęścia.

Zobacz także: Mąż Kaczorowskiej pokazał urocze zdjęcie z żoną i córeczką. Zdradził, jak wyglądają ich pierwsze dni po porodzie

Lubisz imprezować? Sprawdź, z którym aktorem powinieneś wybrać się na wspólną zabawę

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów