Agnieszka Kaczorowska: „Moje życie będzie kręcić się tylko wokół córeczki”

Sandra Banach 07.08.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instgram.com/agakaczor

Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka bardzo często w sieci podkreśla, jak cieszy ją macierzyństwo.

Od czasu narodzin pierwszego dziecka Agnieszka Kaczorowska często publikuje fotografie córki w sieci. Gwiazda publicznie deklaruje miłość do dziewczynki, a także swoją radość z powodu rozpoczęcia nowego etapu w życiu.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej na świat przyszła 26 lipca tego roku. 27-letnia tancerka postanowiła przekazać radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zostaliśmy oblani miłością. Na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie – napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Niedawno serialowa „Bożenka” udostępniła w sieci zdjęcie z mężem i dzieckiem. Młoda mama poinformowała fanów, że na jej instgramowym profil może być przez jakiś czas monotematyczny. Wszystko przez to, że najbliższe tygodnie chcę poświęcić głównie swojej rodzinie.

Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki – czytamy w opisie pod rodzinnym zdjęciem Kaczorowskiej.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak życzyć całej rodzinie wielu chwil szczęścia.

Zobacz także: Kaczorowska na pierwszym spacerze z córką: "Mąż nie chciał oddać wózka"

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, czy rozpoznasz cytaty gwiazd. Powodzenia!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów