Agnieszka Hyży ma dość oskarżeń. Apeluje do byłej żony swojego męża

Magdalena Kulej 05.04.2018
Agnieszka Hyży i Maja Hyży
Fotografia: instagram.com/agnieszka_hyzy, majahyzy

Agnieszka Hyży jest już zmęczona ciągłymi zarzutami o odbicie Grzegorza z rąk Mai. 

Agnieszka Hyży po raz kolejny odnosi się w sieci do swojego prywatnego życia. A nie jest ono dla niej w ostatnich tygodniach łaskawe. Internauci stale zarzucają prezenterce, że rozbiła małżeństwo Mai i Grzegorza. Ona z kolei nieustannie te sugestie dementuje.

Zobacz także: Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie w bikini. "Boczki po zimie są"

Gwiazda Polsatu jest ewidentnie zmęczona ciągłymi pytaniami i oskarżeniami. Jeszcze w połowie marca wdała się na Instagramie w kłótnię na swój temat. Na zarzuty o odbicie cudzego męża odpowiedziała wówczas kulturalnie, tłumacząc, że związała się z Grzegorzem, gdy ten był już wolny. Jak sama przyznała, stara się uodpornić na tego typu komentarze, ale boli tak czy siak.

Nikt nikomu nikogo "NIE UKRADŁ", nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny, nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁnikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu, nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych "nagłówków") – tłumaczyła Agnieszka w jednym z postów.

Nie było to ostatnie odniesienie do sprawy. Wkrótce skomentowała ją raz jeszcze w rozmowie z magazynem "Party". Swoja wypowiedzią zaintrygowała internautów. Ich zdaniem Agnieszka Hyży ewidentnie prowokuje byłą żonę swojego męża, by ta w końcu zabrała głos i potwierdziła jej wersję zdarzeń.

Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - powiedziała Agnieszka. 

Sądzicie, że apel Agnieszki naprawdę odnosi się do Mai?

Zobacz także: Grzegorz Hyży nie chce ulec żonie. Agnieszka ma dla niego ciekawe plany na przyszłość

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów