Agnieszka Hyży z mamą i teściową na wakacjach. Fani są zachwyceni jej zdjęciem!

Zuzanna Morska 23.08.2019
Agnieszka Hyży
Fotografia: instagram.com/agnieszka_hyzy

Dziennikarka wrzuciła do sieci zdjęcie z wakacji. Pozuje na nim z mamą i teściową. Zobaczcie, jak się bawią w Chorwacji!

Agnieszka Hyży to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Gwiazda postanowiła porzucić obowiązki zawodowe i udać się na upragnione wakacje. Na wyjazd zabrała ze sobą najbliższych.

Dziennikarce towarzyszą m.in. mama i teściowa, które widać na jej ostatnim zdjęciu na Instagramie. Fani są zachwyceni tą migawką!

Agnieszka Hyży z mamą i teściową na wakacjach

Prezenterka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Udostępnia tu zdjęcia dotyczące życia zawodowego, ale też prywatnego. Ostatnio jej instagramowy profil zdominowały fotki z wakacji w Chorwacji.

Najczęściej widzimy tutaj Agnieszkę na tle klimatycznych zabudowań lub turkusowej wody. Jedna z jej ostatnich fotek zdecydowanie różni się od poprzednich. Dziennikarka pozuje tutaj z mamą i teściową. Wszystkie trzy siedzą w basenie na dmuchanym flamingu!

Podobno z rodziną najlepiej tylko na zdjęciu. My uwieczniamy na zdjęciach fajne chwile... W kobietach siła. Mama, teściowa, córka. Wszystkie na flamingu. To się nazywa zgranie - napisała gwiazda pod fotką.

Fani są zachwyceni opisem i samym ujęciem.

Dbajcie o tę więź zawsze.

Piękne jesteście!

Piękne wszystkie trzy!

A jak wam się podoba nowa fotka Hyży?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów