Agnieszka Hyży pochwaliła się zdjęciem ze ślubu dołączając zagadkowy opis. Internauci: Nikt nie zauważył tego, co trzeba

Redakcja 18.07.2017
Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
Fotografia: ONS

Internauci prześcigają się w domysłach i zgadują, co może oznaczać komentarz dziennikarki. 

17 lipca 2015 roku Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub. Informacja była dla wielu zaskoczeniem, bo para zdecydowała się wstąpić w związek małżeński w Rzymie, z dala od wścibskich paparazzi. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny, a uczestniczyła w niej tylko najbliższa rodzina. 

Wczoraj para świętowała drugą rocznicę ślubu, o czym Agnieszka Hyży poinformowała na Instagramie. Opublikowała niezwykle romantyczne zdjęcie ze ślubu, do którego dołączyła zagadkowy opis. 

17.07.2015...Jedno z moich ukochanych wspomnień tego dnia. Jest tak samo pięknie...a nawet lepiej! 2+1=3...Razem. #rocznica #ślub #miłość #3lata #razem #Rzym #małżeństwo #zakochiwanie się #mąż #żona #rodzina #szczęśliwa dziewczyna #szczęśliwy czas #Włochy #przyjaźń - napisała Agnieszka Hyży. 

Niepewni internauci

Internauci zdjęciem są zachwyceni i prześcigają się w gratulacjach. Niektórzy jednak zauważają, że "2+1=3" może wcale nie dotyczyć stażu związku, a raczej tego, że para być może spodziewa się dziecka. 

Chyba nikt nie zauważył tego, co trzeba. 2+1=3. Będzie dzidzia :) - napisała internautka. 

3? Będzie małe Hyżątko? - pyta kolejna. 

Cóż za zagadka. Ja myślę tak sobie po cichu, że może chodzi o to, że to 3 lata ogólnie razem. 

My również sądzimy, że tajemnicze liczby oznaczają nic innego, jak tylko staż związku. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży co prawda są po ślubie dwa lata, ale przecież wcześniej także byli razem. Poza tym hasztagi #3 lata #razem, wydaje się, rozwiewają wszelkie wątpliwości ;-) 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
Fotografia: ONS

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów