Agnieszka Hyży o początku związku z Grzegorzem. "Mówili, że budowaliśmy go na cierpieniu innych". Wyznaje coś jeszcze

Anna Respondek 23.01.2018
Agnieszka i Grzegorz Hyżowie
Fotografia: Instagram/agnieszka_hyzy

Dziennikarka wspomina medialny szum, jaki powstał, kiedy okazało się, że spotyka się z piosenkarzem. 

Agnieszka Hyży i Grzegorż Hyży wzięli ślub w 2015 roku. Od tamtego czasu tworzą szczęśliwy związek i choć często wspólnie pokazują się na ściankach, to starają się jak mogą, aby ich prywatność pozostawała tylko dla nich. Nie zawsze udawało im się to zrobić. Początki ich miłości budziły sporo kontrowersji, a na temat relacji powstało dużo nieprawdziwych plotek. 

Zobacz także: Agnieszka i Grzegorz Hyżowie opowiadają o nieudanych małżeństwach

Agnieszka Hyży kilkukrotnie w wywiadach podkreślała, że ani ona nie rozbiła małżeństwa Grzegorza, ani on nie przyczynił się do rozpadu jej związku. Niestety nieprawdziwe informacje przez długi czas żyły swoim życiem, czego dziennikarka nie potrafi zapomnieć do tej pory. Niedawno zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi "Gala" i przyznała w nim, że do wielu osób ma żal za to, że tworzyły te kłamstwa. 

Wylano na nas wiadro pomyj, pisano kłamstwa, że budowaliśmy nasz związek na cierpieniu innych, że ktoś kogoś porzucił, a to nieprawda. I tego pewnym osobom nie wybaczę. Tego, że nasze mamy i babcie płakały, że kilka bliskich nam osób przypłaciło to zdrowiem, że kiedyś nasze dzieci przeczytają te wszystkie bzdury - podkreśliła.

Jak każda zakochana kobieta Hyży chciałaby, żeby ten czas był wyjątkowy i pozostał w sferze prywatnej. Niestety znanej parze to się nie udało.

Najgorsze było to, że cała nasza historia rozegrała się na forum publicznym - przyznała. 

Dziennikarka i piosenkarz przez długi czas nie komentowali swojego związku i 4 lata starali się milczeć. Teraz najważniejsza jest dla nich rodzina i to, że są szczęśliwi. 

Zobacz także: Agnieszka Hyży bez makijażu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów