Agnieszka Hyży w ciąży? W sieci opublikowała wymowny post!

Julita Buczek 20.01.2020
agnieszka hyzy
Fotografia: Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży dawno nie publikowała nic w sieci. Niedawno zdobyła się na odwagę i udostępniła w sieci zdjęcie, które może sugerować, że jest w ciąży.

Agnieszka Hyży znana była z tego, że bardzo chętnie udzielała się na Instagramie. Swój ostatni post opublikowała 31 grudnia, to właśnie wtedy podsumowała miniony rok. 

Przez kolejne dwa tygodnie nie udostępniła żadnej fotografii w sieci. Niedawno zdecydowała się przerwać milczenie i postanowiła napisać wymowny post, w którym sugeruje, że jest w ciąży.

Agnieszka Hyży w ciąży?

Gwiazda postanowiła zaskoczyć swoich fanów postem na Instagramie. Jej komentarz do najnowszej fotografii może sugerować, że Agnieszka spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem, Grzegorzem Hyżym.

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było... wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi. CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są... fajne - napisała w poście Agnieszka.

Okazuje się, że fani prezenterki doszukali się w jej tajemniczym wpisie drugiego dna i postanowili pogratulować jej ciąży. Agnieszka nie wyjaśniła jednak, czy to rzeczywiście prawda i odpowiedziała fance emotikonami serduszek.

Co sądzicie o wpisie Agnieszki?

Zobacz także: Była dziewczyna Harry'ego komentuje odejście księcia i księżnej Meghan z dworu! "Czuję się dziwnie"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów