Znana aktorka miała groźny wypadek! "Samochód dachował"

Hanna Skowron 03.01.2019
Agnieszka Grochowska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Incydent miał miejsce w trakcie prac nad nowym filmem w Rzymie. Czy aktorce zagraża niebezpieczeństwo?

Agnieszka Grochowska ma za sobą napięty czas. Aktorka, która odnosi ogromne sukcesy w branży, niedawno otarła się o śmierć. Wszystko przez wypadek samochodowy, do którego doszło w czasie kręcenia zdjęć do filmu w Rzymie.

Polską aktorkę już niebawem będziemy mogli obejrzeć u boku sław w produkcji "Teen Spirit". To właśnie w czasie kręcenia amerykańskiego dzieła, doszło do poważnego wypadku.

Agnieszka Grochowska miała wypadek samochodowy

Grochowska opowiedziała o wypadku w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Aktorka ujawniła tym samym, że końcówka 2018 roku nie była dla niej najlepsza.

Polka dostała rolę w filmie "Teen Spirit", gdzie zagra między innymi u boku Elle Fanning. To właśnie w czasie nagrań do tego filmu Grochowskiej przydarzył się wypadek samochodowy.

Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna. Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: "Po co?" zastąpi: "Dlaczego nie"

Na szczęście zdrowiu i życiu aktorki nic już nie zagraża.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre gwiazdy zupełnie się nie starzeją i dzisiaj wyglądają jeszcze młodziej niż dawniej. Zobaczcie, kto należy do grona tych szczęśliwców.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów