Chylińska śmieje się ze swojej chudości i parodiuje polskie blogerki [VIDEO]

Hanna Skowron 31.03.2019
Agnieszka Chylińska
Fotografia: Instagram.com/agnieszka.chylinska

Chce być jak Kasia Nosowska?

Agnieszka Chylińska znów udowodniła, że ma do siebie dystans. Artystka zamieściła na Instagramie zabawne nagranie, w którym odniosła się do komentarzy na temat swojej figury i sparodiowała polskie blogerki.

Agnieszka Chylińska parodiuje polskie blogerki

Agnieszka Chylińska ostatnio zrobiła się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Słynąca z ciętego języka i ironicznego poczucia humoru gwiazda regularnie zamieszcza śmieszne filmiki, które cieszą się coraz większą popularnością. 

Ostatnio artystka postanowiła pochwalić się swoją dietą pudełkową. Agnieszka zrobiła tzw. unboxing w iście blogerskim stylu!

Jak sama twierdzi, ma na celu przytyć kilka kilogramów, aby zadowolić swoich fanów, którzy krytykują jej bardzo szczupłą sylwetkę:

Cześć bombonierki! Nazywam się Agnieszka Chylińska. No więc, no właśnie, ojej. Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda, no ta, pora coś z tym zrobić. Och, słyszę jakiś dźwięk! Och, przyszła jakaś przesyłka! Och, to ta przesyłka, którą chciałam. GrubainDupain! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt! – mówiła na swoim nagraniu.

Parodia blogerek w wykonaniu Chylińskiej rozbawiła jej fanów do łez:

Ach te celebrytki i ich unboxingi, świetna parodia!

Aguś nie napychaj się tak :) Pamiętaj, że ten chlebek w żołądku jeszcze spuchnie… I będą was dwie...

Popłakałam się! Aga jesteś mega!

Parodie Chylińskiej do złudzenia przypominają zabawne nagrania Kasi Nosowskiej. Czyżby Agnieszka chciała się na niej wzorować?

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów