Agnieszka Chylińska pokazała się bez makijażu i nagrała zabawne wideo! "Pozytywna wariatka"

Hanna Skowron 22.02.2019
Agnieszka Chylińska
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Piosenkarka w żartobliwy sposób zaprosiła fanów na koncert.

Agnieszka Chylińska lubi zwracać na siebie uwagę. Kolorowe włosy, tatuaże i mocny makijaż - gwiazda słynie z wyrazistego wizerunku scenicznego. Rzadko możemy ją oglądać w naturalnym wydaniu. Tym razem artystka zrobiła wyjątek, przy okazji rozśmieszając internautów.

Chylińska w zabawny sposób zaprosiła na koncert. "Ananas we włosach rozwala"

Piosenkarka lubi się komunikować z fanami za pomocą zabawnych filmików. Teraz na swoim instagramowym profilu opublikowała kolejny, na którym pokazuje się bez grama makijażu. Artystka w żartobliwy sposób zaprosiła fanów na swój koncert do Konina.

Są trzy sprawy. Za dużo plastiku i za mało zmarszczek wczoraj. Za chuda i nie żre. I ostatnia - zbyt nieruchomo. Dobra, zatem nowa sytuacja i nowy song (lub piosenka, coby tak nie lecieć wielkim światem...). Tytuł „BOVKONINIE” - napisała na Instagramie.

Tym "songiem" wokalistka chciała zachęcić ludzi do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 2 marca. Agnieszka promuje właśnie podczas trasy koncertowej swój trzeci album "Pink Punk". Następnym przystankiem jest Szczecin (1 marca) oraz wspomniany Konin. Żartobliwa piosenka zupełnie nie przypomina mocnych, rockowych utworów wokalistki, a raczej... gatunek disco polo.

Agnieszka po raz kolejny pokazała, że ma do siebie dystans. Fani byli zachwyceni zarówno jej naturalnym wyglądem, jak i żartobliwym zaproszeniem na koncert.

Pozytywna wariatka. 

Jak to człowiek może człowiekowi humor poprawić.

Co tam Konin, ananas we włosach rozwala.

Piękna kobietka, chciałabym tak wyglądać bez makijażu.

A wam jak się podoba Agnieszka w takim wydaniu?

Zobacz także: Lubisz Agnieszkę Chylińską? Po takim zaproszeniu nie możesz przegapić jej koncertu! Kup bilet już teraz

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów