Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów. Artystka wydała oświadczenie: „Oszuści, idziemy do Was!”

Hanna Skowron 16.03.2019
Agnieszka Chylińska występ Fryderyki
Fotografia: Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska ostrzega przed oszustami internetowymi. Wizerunek gwiazdy został bezprawnie wykorzystany przez jedną z firm sprzedających suplementy diety. Jak zareagowała artystka?

W ostatnim czasie Agnieszka Chylińska przeszła widoczną metamorfozę. Gwiazda nie tylko zmieniła swoją garderobę, ale także dużo schudła. Fani momentalnie dostrzegli zmianę, a niektórzy martwili się nawet, że Chylińska wygląda niezdrowo. Jednak najbardziej zastanawiająca była przyczyna spadku wagi. Odpowiedź na pytanie znaleźli internetowi oszuści.

Udaną transformację Agnieszki Chylińskiej wykorzystała firma odpowiadająca za suplementy diety. Artystka bez wyrażenia zgody została twarzą produktu, dzięki któremu schudła rzekomo 34 kg.

Agnieszka Chylińska ofiarą oszustów

Fałszywa wiadomość rozeszła się po sieci, natomiast Agnieszka Chylińska nie pozostała bierna w tej sprawie. Piosenkarka na Instagramie zamieściła screeny bezprawnej reklamy i wydała oświadczenie. O pomoc poprosiła też swoich fanów.

OSZUSTWO!!!!!!
Uwaga !
Zanim nasza kancelaria prawna dobierze się do tyłków tych oszustów, ostrzegamy:
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! AGNIESZKA NIE REKLAMUJE TEGO PRODUKTU ANI TEJ FIRMY.
Wykorzystanie wizerunku Agnieszki jest BEZPRAWNE I JEST TO OSZUSTWO!!!
Zgłaszajcie, udostępniajcie, komentujcie i walczcie z kłamstwem i kradzieżą wizerunku w sieci! Oszuści – idziemy do was!

Fani nie kryli oburzenia. W komentarzach, pod oświadczeniem Agnieszki Chylińskiej, pocieszali artystkę i wyrażali słowa wsparcia.

Co za ludzie...  Trzymam kciuki za sprawną akcję, co by oszust, złodziej odpowiedział za swoje czyny!

Jest mi okropnie przykro jak ta strona cię potraktowała. Nie potrafię sobie wyobrazić jak się teraz czujesz. Wiem, jesteś mega silna i dasz radę ale pamiętaj masz we mnie i w swoich fanach poparcie.

Straszne.... Jak tam można.... Brak słów....

To chamstwo wykorzystywać popularność innej osoby, zeby wypromować swój lipny produkt. Agnieszko, jesteś dla mnie prawdziwą inspiracją, z Tobą zmieniam swoje życie na lepsze.

To już kolejna sytuacja, kiedy gwiazda spotyka się z bezprawnym wykorzystaniem swojego wizerunku. Wcześniej podobne problemy miał Marcin Prokop, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Kaczorowska.

Uwierzyliście w słowa oszustów?

Zobacz także: Justyna Żyła ostro skrytykowana przez Iwonę Pavlović: „Przerażasz mnie”

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów