Menedżerka Chylińskiej komentuje plotki na temat kryzysu w jej związku. Teraz gwiazda zwraca się do niej!

Malwina Wasilewska 21.05.2020
Agnieszka Chylińska
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Wokalistka zdradziła, na kim może polegać w trudnych chwilach.

Ostatnio w mediach pojawiły się wieści na temat problemów w związku Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda do tej pory nie skomentowała tych doniesień, ale głos zabrała jej menedżerka. Teraz wokalistka zwróciła się do niej na Instagramie.

Zobacz także

Agnieszka Chylińska o swojej menedżerce

Agnieszka Chylińska nie tylko śpiewa i występuje w programie "Mam Talent", ale też pisze książki dla dzieci. Fani gwiazdy zauważyli, że pojawia się w nich motyw rozwodu i zaczęli podejrzewać, że Chylińska przechodzi kryzys w życiu prywatnym. Tym bardziej, że ostatnio wygląda na smutną.

Menedżerka Agnieszki stwierdziła, że niekoniecznie powinniśmy doszukiwać się w jej twórczości jej osobistych problemów:

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona" – powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka Agnieszki Chylińskiej.

Chylińska nie skomentowała doniesień o problemach w jej związku. Zwróciła się tylko do swojej menedżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej i podkreśliła, jak ważna rolę odgrywa ona w jej życiu.

Chciałabym w tym czasie wspomnieć o osobach ważnych w moim życiu, dzięki którym byłam w życiu bardziej szczęśliwa niż nieszczęśliwa i stąd ta moja dzisiejsza stylizacja. Już widzę Joasię, która zaraz będzie mówić, że "ależ nie, ależ nie". Tak Joasiu - wyznała Agnieszka.

Agnieszka i Joanna przyjaźnią się już od 15 lat. Tuż przed 44. urodzinami Chylińska opowiedziała o tym, ile jej zawdzięcza:

Generalnie mam takie wrażenie, że całe moje życie jest taką próbą bycia tak mądrą i wspaniałą osobą jak ona. Nie chodzi tu o jakąś laurkę. Po prostu chcę w pełnej wolności mówić o tych osobach, które były dla mnie bardzo ważne, które są dla mnie bardzo ważne, które wywierają dobry, pozytywny wpływ i akurat tej dziewczynie zawdzięczam bardzo, bardzo dużo - powiedziała.

O takiej przyjaciółce wiele osób mogłoby tylko pomarzyć. Agnieszka docenia jej wsparcie w życiu prywatnym i zawodowym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów