Agnieszka Chylińska nie weźmie udziału w projekcie #artysciprzeciwnienawisci? Artystka opublikowała komentarz w tej sprawie

Julita Buczek 17.01.2019
Agnieszka Chylińska na Instagramie
Fotografia: Instagram @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska odniosła się do projektu #artysciprzeciwnienawisci na Instagramie.

Od paru dni cała Polska żyje tragicznym wydarzeniem, które miało miejsce w Gdańsku. Zarówno śmierć prezydenta Pawła Adamowicza oraz rezygnacja Jurka Owsiaka z roli prezesa WOŚP przyczyniły się głośnych rozmów na temat szerzącej się nienawiści oraz internetowego hejtu.

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści! Te gwiazdy odpowiedziały na apel Dody

Agnieszka Chylińska nie weźmie udziału w projekcie #artysciprzeciwnienawisci?

Wiele gwiazd również postanowiło zająć stanowisko w tej sprawie. Doda opublikowała na swoim instagramowym koncie apel do gwiazd, w którym zachęca do zorganizowania wspólnego koncertu. Udział w nim jak do tej pory potwierdziło bardzo wielu artystów. Jedną z piosenkarek, na którą fani liczyli, była Agniesza Chylińska. Artystka opublikowała na swoim Instagramie krótki komunikat w tej sprawie. Czy to oznacza, że Agnieszka nie weźmie udziału w planowanym koncercie?

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia. Agnieszka Chylińska - brzmi treść komunikatu.

Agnieszka Chylińska nagrała apel skierowany do Jurka Owsiaka

Krótko po opublikowanym oświadczeniu Agnieszka nagrała apel skierowany do Jurka Owsiaka. Jej wypowiedź była bardzo poruszająca. Fani byli zachwyceni słowami Agnieszki.

Przeczytajcie niektóre komentarze fanów Agnieszki!

Jesteś kochana Agnieszko, jesteś dla mnie inspiracją, dziękuję za to, że jesteś, życie przy Twej muzyce jest piękniejsze!!!

Piękne słowa!! #muremzaowsiakiem

Pięknie powiedziane. Szacun Aga!

Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Chylińską na koncercie #artysciprzeciwnienawisci?

Te gwiazdy bardzo się zmieniły. Zobacz, jak teraz wyglądają!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów