Znana gwiazda skorzystała z porad Nosowskiej. Najlepsze wideo w internecie!

Paulina Ermel 16.04.2018
Kasia Nosowska robi makijaż
Fotografia: Instagram/nosowska.official

Dziennikarka zainspirowała się makijażem Kasi Nosowskiej. Wyszedł jej identyczny!

Kasia Nosowska to jedna z największych gwiazd Instagrama. Wokalistka w charakterystyczny dla siebie sposób wyśmiewa zjawiska, które obserwuje w show-biznesie. Ostatnio nabijała się z mody na powiększanie ust. Nagrała nawet filmik, w którym instruuje, jak zrobić to bezpiecznie w domu. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Z porad Nosowskiej postanowiła skorzystać sama Agata Młynarska.

Zobacz także: Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta "sugerują przyjemność"

Nosowska narysowała sobie szminką usta, które zajmują połowę twarzy - zaczynają się bezpośrednio pod nosem, a kończą prawie na samej brodzie. W jej ślady postanowiła pójść Młynarska. Dziennikarka pochwaliła się makijażem w stylu Nosowskiej na swoi instagramowym profilu.

Ogromne czerwone usta Młynarskiej to nie wszystko. Prezenterka postanowiła zadbać także o swoje brwi - wydłużyła je i poszerzyła za pomocą czarnej kredki do tego stopnia, że nie mogłaby się ich powstydzić sama Frida Kahlo.

- Jesteś absolutnie moją idolką. Po prostu odkryłam nowy make-up. Mam nową twarz. W końcu czuję, że to zaczyna wreszcie jakoś wyglądać - powiedziała w nagraniu Młynarska.

Dziennikarka opatrzyła post podpisem, z którego wynika, że czeka na kolejne porady Nosowskiej - tym razem dotyczące pogrubiania i przedłużania rzęs. Myślicie, że długo trzeba będzie czekać na kolejny tutorial wokalistki?

Zobacz także: Kasia Nosowska o swojej mamie: Próbuje mnie dowychowywać. Mówi: "Nie garb się", "Załóż kapcie"

Najmodniejsze koloryzacje na wiosnę

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów