Młynarska opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat i opowiedziała o swoim porodzie

Marianna Bereza 01.07.2019
Agata Młynarska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dziennikarka podzieliła się zabawną historią.

Agata Młynarska bardzo wcześnie została mamą. Miała zaledwie 20 lat. Dziennikarka podzieliła się w sieci uroczym zdjęciem, które rozczuliło internautów i bardzo ciekawą historią! 

Młynarska opowiedziała o porodzie

Prezenterka opublikowała na Instagramie fotografię z okazji 34. urodzin swojego syna Stanisława. Nie tylko złożyła mu życzenia, ale także opowiedziała o okolicznościach porodu. Okazuje się, że wiąże się z nim zabawna historia.

Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. (...) Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! - napisała.

Prezenterka wyraziła dumę z osiągnięć syna. Stanisław ma dwie córki, jest wspinaczem, nauczycielem i prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego. Jednak jako mały chłopiec czasem lubił psocić.

W dzieciństwie czasem dawał w kość, ale warto było znosić te ciosy, żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjaźni z synem - dodała.

Internauci dołączyli się do życzeń i zaczęli zastanawiać się, do kogo podobny jest Stanisław.

Stach to skóra zdjęta z dziadka!
Wykapany dziadek - czytamy na Instagramie Agaty Młynarskiej.

A wy widzicie podobieństwo do Wojciecha Młynarskiego?

Zobacz także: Agata Młynarska po raz trzeci zostanie babcią!

Jak zmieniły się gwiazdy TVN? Te metamorfozy robią duże wrażenie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów