Agata Młynarska pokazała zaskakujące zdjęcie z przeszłości. Fani nie mogą powstrzymać śmiechu

Agata Młynarska pokazała zdjęcie z przeszłości.
Fotografia: Instagram/agata_mlynarska

Agata Młynarska wielokrotnie udowadniała, że ma ogromny dystans do samej siebie. Nowym zdjęciem na Instagramie znów to potwierdziła.

Agata Młynarska wielokrotnie pokazywała, że ma do siebie dystans i ogromne poczucie humoru. Tym razem wzięła udział w wyzwaniu koleżanki z branży. Katarzyna Zielińska stworzyła #zielinachallenge, w którym porównała swój obecny wygląd z tym sprzed 10 lat i do tego samego zachęcała inne gwiazdy.

Agata Młynarska pokazała zabawne zdjęcie sprzed 10 lat

Kolaż udostępniony przez Katarzynę Zielińską rozbawił jej fanów. Aktorka na zdjęciu z przeszłości ma bardzo odważny, kolorowy makijaż.

W opisie pod zdjęciem Zielińska zaproponowała, żeby inni celebryci również pokazali swoje kompromitujące zdjęcia z przeszłości.

Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu. Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge. Czuję, że będzie na co patrzeć! Zdjęcia teraz i 10 lat temu.

Rzuconą rękawicę szybko podniosła Agata Młynarka. Jej metamorfoza okazała się jeszcze bardziej zaskakująca niż ta Katarzyny Zielińskiej.

To były złote lata szołbizu w Polsce!!! Nasze feszyn!!! Czekam teraz na koleżanki- która wesprze nasze grono top dizajn bjuti zielina czelendż memoris? [pisownia oryginalna – przyp. red.] - dodała w opisie pod zdjęciem.

Katarzyna Zielińska zachwyciła się tak odważnym zdjęciem koleżanki.

Agata!!!!!! Jesteś niesamowita. Jesteś jedną z nielicznych, która podjęła wyzwanie!!!!! Szacun!!!!! Kocham Cię. Oddaję Ci podium. I się do Ciebie ma tym podium przytulam!!!! Jesteś cool babeczka. I ja to szanuję - napisała w komentarzu.

Wspominkowe zdjęcia na swoich profilach wstawiły także inne gwiazdy, w tym Michał Piróg, Bogna Sworowska, Weronika Rosati oraz Zosia Ślotała.

Co myślicie o przemianie Agaty Młynarskiej?

Zobacz także: Agata Młynarska pokazała, że ma do siebie dystans. "Nie bójmy się prawdy"

Która ikona mody odpowiada ci charakterem? Koniecznie sprawdź!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów