Agata Młynarska pokazała, że ma do siebie dystans. "Nie bójmy się prawdy"

Marianna Bereza 09.09.2019
Agata Młynarska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka zamieściła na Instagramie zabawne zdjęcie. Fani są zachwyceni!

Agata Młynarska po raz kolejny pokazała, że ma do siebie dystans. Prezenterka, jak wiele innych gwiazd, uczestniczyła w Balu Fundacji TVN. Na tę okazję wybrała elegancką kreację. Miała też na sobie staranny makijaż. Dziennikarka pokazała, jak się go pozbywa. Trzeba przyznać, że to bardzo zabawny widok.

Młynarska opublikowała zabawne zdjęcie

Agata Młynarska jest doświadczoną dziennikarką i piękną kobietą. Prezenterka, mimo swoich 54 lat, zawsze wygląda pięknie, nie ma jednak obsesji na punkcie swojego wyglądu i nie boi się upływającego czasu. Młynarska udowodniła, że ma duże poczucie humoru i opublikowała zabawne zdjęcie.

Dziennikarka pokazała na Instagramie fotografię, na której prezentuje się w pełnym makijażu oraz selfie w trakcie jego usuwania.

Nie bójmy się prawdy, ona nas wyzwoli. Oto wersja before and after. Czyli przed balem i po balu, panno Lalu. Znacie to na bank z autopsji! Dziewczyny - oto demakijaż celebrity czelendż, która się odważy??? Czekam na foty - napisała.

Fani docenili żart aktorki. 

To jest najlepsza fota z tego balu.

To jest genialne! Jesteś szalona! 

Samo życie... Wolę tę z prawej strony, bardziej ludzka!

Prezenterka nominowała do tego wyzwania Sonię Bohosiewicz, Katarzynę Skrzynecką i Katarzynę Zielińską. Myślicie, że starczy im odwagi?

Zobaczcie, jak dziennikarka prezentowała się na Balu Fundacji TVN.

Zobacz także: Agata Młynarska po raz trzeci zostanie babcią!

Jak zmieniły się gwiazdy TVN? Te metamorfozy robią duże wrażenie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów