Agata Młynarska pokazała 31-letniego syna! Przystojny?

Malwina Wasilewska 21.02.2020
Agata Młynarska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Chłopak właśnie rozpoczyna karierę w Los Angeles!

Agata Młynarska jest spełnioną kobietą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio dziennikarka pokazała zdjęcia swojego młodszego syna, Tadeusza, który świętuje właśnie swoje 31. urodziny. W poście na Instagramie pochwaliła się jego sukcesami. Wiedzieliście, że jest filmowcem?

Agata Młynarska pokazała syna

Agata Młynarska chętnie dzieli się swoją prywatnością na Instagramie. Dziennikarka najczęściej pokazuje zdjęcia z mężem, a tym razem postanowiła pochwalić się swoim młodszym synem, Tadeuszem. W dniu jego 31. urodzin zamieściła na Instagramie kilka jego zdjęć. Dumna mama nie mogła wyobrazić sobie lepszego syna.

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! - napisała Agata.

Agata opowiedziała o karierze Tadeusza w branży filmowej:

Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji.

Internauci składają życzenia synowi Agaty i trzymają kciuki za jego karierę. My też dołączamy się do życzeń!

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, czy rozpoznasz cytaty gwiazd. Do dzieła!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów