Agata Buzek rozwodzi się z mężem. Rozstali się już jakiś czas temu

Paulina Ermel 07.05.2018
Agata Buzek
Fotografia: Eastnews

Zapowiadał się związek na całe życie. Nikt nie spodziewał się, że po 12 latach Buzek rozstanie się z mężem.

Agata Buzek to gwiazda, która ceni sobie swoją prywatność. Aktorka rzadko pojawia się na ściankach, a o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Gwiazda w 2006 roku wyszła za Adama Mazana, którego poznała na Ukrainie. Nikt nie spodziewał się, że po 12 latach małżeństwa związek się rozpadnie.

Zobacz także: Najnowsze badania wskazują idealny wiek na zawarcie małżeństwa. Później ryzyko rozwodu wzrasta

Para wzięła skromny ślub, o którym wiedzieli wyłącznie najbliżsi. I choć wydawało się, że to miłość na całe życie, aktorka rozstała się ze swoim partnerem. Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień", nie układało im się od dawna.

Buzek poznała Adama w 2005 roku na Ukrainie, gdzie przebywała jako niezależna obserwatorka powtórnych wyborów. Tam poznała o 3 lata młodszego męża. Kiedy wrócili do Polski, szybko się zaręczyli, a następnie wzięli ślub. Oboje są bardzo religijni i zarzekali się, że ślub to dla nich nie tylko papierek. Kryzys dopadł ich po 7 latach małżeństwa.

Aktorka widziana była na romantycznej kolacji z innym mężczyzną. Niedługo później znów jednak zaczęła pokazywać się z Mazanem. Próbowali ratować małżeństwo, ale się nie udało. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie i zrobili to we właściwym sobie stylu - po cichu, z daleka od blasku fleszy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku dają ci największą rozkosz w łóżku

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów