Agata Buzek przeszła metamorfozę. Nie jest już blondynką!

Agata Buzek w żółtej sukience podczas Festiwali Filmowego w San Sebastian
Fotografia: Michael Murdock/SplashNews.com/East News

Odkąd pamiętamy Agata Buzek znana była z długich blond włosów. Teraz aktorka zaskoczyła wszystkich swoją radykalną metamorfozą. 

Agata Buzek, choć jest córką znanego polityka, przede wszystkim jest bardzo utalentowaną aktorką. Dała temu wyraz w takich produkcjach jak: "Rewers", "Niewinne", czy "Koliber", w którym zagrała u boku Jasona Stathama. Jej kariera nabiera tempa, zwłaszcza w Hollywood. Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją u boku Roberta Pattinsona i Juliette Binoche w filmie "High Life". Do tej pory kojarzyliśmy ją z pięknymi, długimi włosami w kolorze blond. Teraz aktorka postawiła na radykalną metamorfozę.

Agata Buzek nie jest już blondynką!

Na Instagramie Agaty Buzek pojawiło się zdjęcie, na którym ledwo poznaliśmy aktorkę! Sądząc po podpisie zdjęcia, aktorka zdecydowała się na metamorfozę na potrzeby filmu "Kobro / Strzemiński. Opowieść fantastyczna". Jest to eksperymentalna produkcja, w której wszystkie role kobiece ma zagrać Agata Buzek, w postaci męskie wcieli się natomiast Łukasz Simlat. Fani aktorki są zachwyceni jej nowym wyglądem.

Nowy wygląd! Pięknie!

Piękna brunetka. Kocham twój nowy wygląd, ale zawsze wyglądasz niesamowicie. 

Ta kobieta coś w sobie ma. 

Pochlebne komentarze spływają zarówno od polskich fanów Buzek, jak i zagranicznych wielbicieli, których jest coraz więcej, wraz z każdą kolejną obcojęzyczną produkcją aktorki. My jesteśmy zachwyceni jej odświeżonym wyglądem!

Zobacz także: 40 najlepszych filmów akcji w historii kina

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektórzy na hasło "polski film" dostają ciarek. Okazuje się, że niepotrzebnie. Niektóre polskie produkcje kinowe są naprawdę udane i warto je obejrzeć! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów