Afery metkowej ciąg dalszy! Stylistka, która zdemaskowała Jessikę Mercedes, oskarża inną polską markę

Alicja Górka 28.05.2020
afera metkowa w polsce
Fotografia: Shutterstock

Popularna stylistka Karolina Domaradzka postanowiła nie przerywać swojego śledztwa i wyjawiła nazwę kolejnej marki, której klientki miały zostać wprowadzane w błąd podczas zakupów.

Afera wokół marki popularnej blogerki jeszcze na dobre nie ucichła, a już pojawiły się kolejne oskarżenia. W środę pojawiły się oskarżenia skierowane w stronę znanej marki biżuterii. Szisiaj na swoim instagramowym koncie Domaradzka zdradziła kolejną nazwę firmy, która według niej miała wprowadzać w błąd swoich klientów.

Stylistka oskarża kolejną polską markę

Stylistka na swoim instagramowym koncie opublikowała wideo, które ma być dowodem na to, że inna popularna marka miała rzekomo odcinać metki producenta, po czym przyszywać własne.

Sprawdzajcie swoje bluzy - powiedziała Domaradzka pod filmikiem.

W reakcji na nagranie stylistki pod najnowszą fotografią firmy pojawiły się pytania klientek. Osoba odpowiadająca za prowadzenie social mediów pod opublikowanymi pytaniami zdenerwowanych klientek udzieliła następującej odpowiedzi:

Produkt z filmu Karoliny w pierwszej fazie nie był produktem sprzedażowym, jednak finalnie ze względu na prośby naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić resztki pozostałego towaru do sprzedaży. W tej sytuacji przepraszamy wszystkich, którzy nie zostali odpowiednio doinformowani w momencie zakupu, jeżeli zdecydują się na zwrot bluzy "Are you really ok?" zostanie zwrócony im pełen koszt, który ponieśli w ramach transakcji - brzmiała lakoniczna odpowiedź.

Local Heroes nie poprzestało na jednej odpowiedzi:

Regularna linia produktów Local Heroes jest w pełni odszywana w Polsce, w związku z tym w naszej produkcji nie stosujemy metody odcinania metek. Produkt z filmu Karoliny faktycznie był półproduktem, o czym nasi kliencie mają prawo wiedzieć. Jeżeli ktokolwiek w związku z tą informacją zdecyduje się na oddanie produktu, otrzyma od nas pełen zwrot kosztów za ten zakupu - napisano w sekcji komentarzy na instagramowym koncie firmy.

Screenshot_2020-05-28 Relacje • Instagram
Fotografia: InstaStories @karolina_domaradzka
Screenshot_2020-05-28 Relacje • Instagram(1)
Fotografia: InstaStories @karolina_domaradzka
Screenshot_2020-05-28 Relacje • Instagram(5)
Fotografia: InstaStories @karolina_domaradzka

Co sądzisz o tej sytuacji?

Zobacz także: Anna Lewandowska w modnej koszulce z popularnej sieciówki. To instagramowy hit!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów