Lewandowska na zdjęciu z Kurkiem. "Powinnaś się od niego uczyć". Jest odpowiedź trenerki

Hanna Skowron 07.01.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Tego się nie spodziewała!

Na tegorocznej Gali Mistrzów Sportu nie zabrakło Anny Lewandowskiej. Trenerka postanowiła wykorzystać okazję i zrobiła sobie zdjęcie ze Sportowcem Roku, Bartoszem Kurkiem, i pogratulowała mu zwycięstwa. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni tym postem. Lewandowska nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć hejterowi.

Anna Lewandowska odpowiada na krytykę

Anna Lewandowska podczas Gali Mistrzów Sportu otrzymała nagrodę w kategorii Serce Dla Sportu i odebrała statuetkę w imieniu Roberta, który zajął 9. miejsce na liście Sportowców 2018 roku.

Po imprezie trenerka udostępniła selfie z gwiazdą wieczoru - Bartoszem Kurkiem. Po chwili została pouczona przez jednego z obserwatorów:

Kurek klasa sama w sobie. Aniu powinnaś się od niego uczyć i brać przykład.

Anna szybko odpowiedziała na nieprzychylny komentarz:

Kochani zawsze każdemu gratuluję. Proszę nie doszukiwać się na siłę, jest to bez sensu! Jestem fanką zarówno siatkarzy, jak i skoczków, a przede wszystkim jestem fanką mojego męża. Ściskam wszystkich ciepło - napisała.

Na szczęście wiele osób wzięło ją w obronę. Jak widać, Anna zawsze może liczyć na swoich wiernych fanów.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów