Znana polska aktorka miała raka! Dopiero teraz ujawniła szczegóły

Paulina Ermel 26.09.2018
Adrianna Biedrzyńska
Fotografia: Adam STASKIEWICZ/East News

Adrianna Biedrzyńska wygrała z rakiem, choć lekarze nie dawali jej szans. Dopiero teraz zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym opowiedziała o wszystkim.

Adrianna Biedrzyńska to aktorka, która miała okazję grać u najlepszych reżyserów, w najlepszych filmach i spektaklach w Polsce. Niestety gwiazda ostatnio musiała trochę odpuścić. Właśnie wyznała, że przez ostatnie lata zmagała się z bardzo ciężką chorobą. Lekarze nie dawali jej szans, ale ona się zawzięła i postanowiła, przy wsparciu bliskich, pokonać raka.

Adrianna Biedrzyńska miała raka mózgu

Aktorka zamieściła w sieci poruszający wpis. Okazuje się, że 4 lata temu usłyszała diagnozę, która na zawsze zmieniła jej życie. Lekarz stwierdzili, że aktorka ma guza mózgu, a choroba jest na tyle zaawansowana, że zostało jej maksymalnie kilka miesięcy życia. Biedrzyńska postanowiła walczyć - dzisiaj jest zdrowa i cieszy się życiem. O ciężkiej chorobie opowiedziała na swoim facebookowym profilu.

Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy… taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał…
Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony. Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife.
Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie. Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Blaszczak… mężczyźni dzięki którym jestem. To był 23 września 2014 rok.

Aż trudno uwierzyć, że ta uwielbiana przez wszystkich aktorka, przeszła przez takie piekło. Pozostaje nam jedynie życzyć zdrowia.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te polskie filmy przejdą do historii! To najlepsze polskie produkcje wszech czasów! Mieliście okazję je obejrzeć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów