Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał przeszczep. Postanowił zwalczyć swój kompleks

Maria Karolewska 08.11.2019
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał przeszczep.
Fotografia: Instagram/adrian_szz

Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się na zmianę wyglądu. Mężczyzna jest już po poważnym zabiegu.

Związek Adriana i Anity jest jednym z najbardziej udanych po "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Para spełniła swoje marzenie o szczęśliwej miłości i doczekała się pierwszego dziecka. Teraz mężczyzna postanowił zadbać o swój wygląd i pozbyć się dręczącego go kompleksu. Jest już po zabiegu przeszczepu włosów.

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszczepił włosy

Adrian od lat miał kompleks na punkcie swoich rzadkich włosów i pogłębiających się zakoli. Choć wcześniej nie było to możliwe, teraz postanowił zawalczyć o własny wygląd. Zaskakującą decyzją pochwalił się na Instagramie.

Oto nowy JA! A dokładniej nowy ja w okresie oczekiwania na wielkie zmiany, o jakich ostatnio wspominałem! Na efekty trzeba chwile poczekać. Wczoraj poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów. Teraz będę mógł mieć takie pióra, jak Gandalf z Władcy Pierścieni. A tak całkiem poważnie, sukcesem przy transplantacji zyskałem ponad 4 tys. włosów, które wypełniły moje gigantyczne zakola, oraz zagęściły większa powierzchnię głowy w miejscach, gdzie zrobiło się naprawdę rzadko (...) Dzisiaj jestem dzień po zabiegu i po wizycie kontrolnej. Nie spodziewałem się, że będę w tak dobrej formie po zabiegu. PS: piszę o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czują dyskomfort z tego powodu. Ja tez czułem... i zrobiłem z tym w końcu porządek. Dziękuję mojej rodzinie, że ze mną była i mnie wspierała.

Anita bardzo wspiera go w walce ze swoimi kompleksami. Również zamieściła zdjęcie na Instagramie z poruszającym opisem.

Od kiedy znam mojego męża - czyli od naszego ślubu, wiem, że jest to osoba niezwykle pogodna, towarzyska, pełna dystansu do siebie i poczucia humoru, ale oprócz tego niezwykle wrażliwa i emocjonalna. Mimo że sam wielokrotnie żartował ze swoich kompleksów, to widziałam, jak patrzy na siebie w lustrze i ile zdjęć ląduje w koszu z jednego powodu... Mój mąż zaczął tracić włosy bardzo wcześnie i różne metody mniej inwazyjne nie dawały pożądanych efektów. Od zawsze wiedział, że kiedy będzie dostępna w Polsce możliwie najnowsza technologia, to zdecyduje się na nią. I tak w ostatnich paru miesiącach zdecydowaliśmy się na przeszczep włosów, odkładając w czasie rodzinne wakacje, na które jeszcze będziemy mieli wiele okazji. Wiem, że było to jego ogromne marzenie i mówię MY - bo ja, jako jego żona, stoję murem za jego decyzją i pragnę jego szczęścia. Wiem że wszystkie moje zapewnienia o tym, że kocham go takiego, jakim jest, nie wystarczą. Cieszę się niezwykle jego szczęściem i będziemy zdawać relację, jak będzie wyglądać Adrian za jakiś czas, kiedy będzie widać efekty!

Zabieg trwał aż 12 godzin, a pierwsze efekty pojawią się dopiero po czasie, jednak obydwoje wydają się bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Fanów zaskoczyła ich szczerość. Życzą im, by efekt końcowy przeszczepu włosów był zadowalający.

Zobacz także: Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na pierwszej randce po porodzie

Do którego programu powinieneś się udać? Sprawdź koniecznie, gdzie być się sprawdził!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów