Adele zdementowała plotki o tym, że jest w związku. Jej żart był dość wymowny

Róża Piasecka 30.10.2020
Adele
Fotografia: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Adele pozostaje singielką. Ciekawe, jak długo...

Adele po rozstaniu z mężem jak do tej pory nie zdecydowała się wejść w poważny związek. A w każdym razie - poważny na tyle, aby chcieć się nim publicznie chwalić. Choć łączono ją już z wieloma osobami, nie potwierdzała żadnej z informacji. Odkąd bardzo schudła, zainteresowanie jej życiem romansowym stało się jeszcze większe... Dlatego wszyscy uważnie śledzą każdy jej ruch. Niedawno fani piosenkarki byli niemal pewni, że związała się z raperem Skeptą.

Zobacz także: Adele ma nowego chłopaka! To znany raper

Adele i Skepta - czy mają romans?

Jak się jednak okazuje, publiczne okazanie sobie czułości wcale nie jest potwierdzeniem romansu. Chociaż Adele i Skepta wyrazili niedawno wzajemną sympatię na Instagramie, w sposób niemal nie pozostawiający wątpliwości, teraz wokalistka zupełnie się z tego wycofała. Napisała na swoim profilu, że nadal pozostaje samotna. Zażartowała nawet, że jest samotną kociarą.

Spędziłam najlepszy czas w "Saturday Night Live"! Dziękuję najwspanialszej ekipie (…). Wracam teraz do swojej jaskini, aby być (samotną) kociarą, którą jestem!

Fani spekulują od wczoraj, co to może oznaczać. Czyżby Adele i raper mieli jednak niezobowiązujący romans? To najczęściej pojawiająca się interpretacja. Wielu uważa, że po nieudanym małżeństwie z Simonem Koneckim młoda mama ma teraz pełne prawo się wyszaleć. Też tak uważacie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów