Adele musiała odnaleźć się w zaskakującej roli! Na dowód pokazała zdjęcie

Katarzyna Leszczyńska 06.04.2018
Adele
Fotografia: EAST NEWS

Adele niedawno brała udział w ślubie swoich przyjaciół. Z tej okazji sprawdziła się w wyjątkowej roli.

Adele znana jest ze swojego pięknego głosu. Nic dziwnego, że w związku z tym śpiewa na różnych uroczystościach wśród swoich najbliższych. Ostatnio uczestniczyła w ślubie swoich najlepszych przyjaciół. Okazało się jednak, że musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli niż dotychczas. Tym faktem podzieliła się z fanami na Instagramie i zaskoczyła cały świat.

Zobacz także: Adele nie mogła uwierzyć, że ma sobowtóra. Przyznała, że wygląda i śpiewa lepiej od niej

Adele od lat przyjaźni się z komikiem, Alanem Carrem. Ten zdecydował się sformalizować swój związek z Paulem Draytonem. Jak stwierdził komik, piosenkarka od początku była bardzo zaangażowana w organizację ślubu. W jednym z wywiadów telewizyjnych Carrem stwierdził, że Adele, gdy dowiedziała się o ceremonii, od razu chciała pomóc.

Chcę uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu, pozwól mi zrobić wszystko – miała powiedzieć wówczas piosenkarka.

Jak chciała, tak się stało. Nie dość, że zaśpiewała piosenkę podczas pierwszego tańca na weselu, to jeszcze udzieliła przyjaciołom ślubu. W tym celu musiała ubiegać się o specjalną licencję.

Umiejętności organizatorskie Adele

Carrem dodał, że zorganizowała też kwiaty i potrawy. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. I choć ślub odbył się w styczniu, komik dopiero niedawno opowiedział o nim w telewizji. Z tej okazji również Adele postanowiła przyznać się do wszystkiego przed fanami.

Widzę, że tajemnica wyszła na jaw. W styczniu udzieliłam ślubu dwójce moich przyjaciół. Wiecie, w końcu miałam wymówkę, żeby się wystroić – zażartowała Adele na Instagramie pod zdjęciem z wesela.

Trzeba przyznać, że wyglądała niesamowicie. Takiej przyjaciółki wielu może pozazdrościć komikowi. Nie dość, że pięknie śpiewa, to jeszcze jest niezwykłą organizatorką!

Zobacz także: Alicia Keys udaje Adele i... jest lepsza. Reakcja Fallona mówi wszystko

Adele udzielająca ślubu przyjaciołom
Fotografia: Instagram/Adele

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów