Adele zaniepokoiła fanów wyznaniem na koncercie. To koniec występów?

Redakcja 28.03.2017
Adele
Fotografia: East News

Ci, którzy nigdy nie byli na koncercie brytyjskiej artystki, być może już nigdy nie będą mieli okazji. 

Adele zaskoczyła swoich fanów wyznając, że obecna trasa koncertowa może być ostatnią w jej karierze. 

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek, podczas występu w Auckland w Nowej Zelandii, zasmuciła swoich fanów. Adele powiedziała, że nie wyklucza, że więcej nie będzie grała koncertów. 

Bycie w trasie nie jest czymś, w czym jestem dobra. Oklaski publiczności sprawiają, że czuję się bezbronna. Nie wiem, czy kiedykolwiek znowu ruszę w trasę. Jedynym powodem, dla którego koncertuje jesteście wy (fani - red.). Nie jestem pewna, czy trasa koncertowa to moja rzecz - miała powiedzieć podczas występu Adele, a jej wypowiedź przytacza "The New Zealand Herald". 

Mówiąc te słowa, Adele nie kryła wzruszenia. Podkreśliła jednak, że kocha to, co robi. 

Fenomenalna płyta

Adele od niemal 15 miesięcy przebywa w trasie koncertowej, podczas której promuje krążek "25". Do końca tournée pozostało tylko zagranie czterech koncertów na stadionie Wembley w Londynie, które nazwane zostały "The Finale", czyli finał. Pozostaje mieć nadzieję, że trasa koncertowała, którą Adele określiła jako "największe osiągnięcie w karierze", nie będzie ostatnią. 

Płyta "25" to trzeci studyjny krążek Adele. Nagrodzona została najważniejszymi nagrodami muzycznymi, zdobyta także status multiplatynowej i diamentowej w wielu krajach na świecie. Jak podaje Tvn24.pl, łącznie sprzedano jej ponad 20 milionów egzemplarzy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów