Adele nie mogła uwierzyć, że ma sobowtóra. Przyznała, że wygląda i śpiewa lepiej od niej

Redakcja 03.03.2017
Adele
Fotografia: East News

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarek doczekała się śpiewającego sobowtóra.

Adele podczas ostatniego koncertu w Perth w Australii na scenę zaprosiła drag queen, występującego pod pseudonimem DJ Feminem. Gdy chwycił za mikrofon, piosenkarka nie mogła uwierzyć, że śpiewa lepiej od niej samej. 

Jak podaje Time.com, Adele wypatrzyła DJ Feminem wśród tłumu fanów i zachwycona jego wyglądem, zaprosiła na scenę. I nie można się dziwić. Feminem wyglądał jak… Adele. Podobna fryzura, zjawiskowa długa suknia i oczywiście charakterystyczny makijaż. Ale, to nie wszystko. 

Ja profesjonalnie podszywam się pod ciebie - powiedział Feminem do Adele. 

Co na to brytyjska gwiazda? Cóż, takie wyznanie skomentowała krótkim "zamknij się". Dalej było już tylko lepiej. Gdy Feminem chwycił za mikrofon i zaczął śpiewać a cappella jedną z piosenek Adele, wszyscy wstrzymali oddech. Jego wykonanie było jednak tak dobre, że po chwili tańczyć i klaskać zaczęła sama Adele. 

Piosenkarka zachwyciła się nie tylko głosem drag queen, ale również jego wyglądem. Jak stwierdziła: "Wyglądasz lepiej niż ja - tak nie wolno!". I nie ma wątpliwości, że jeśli tylko Dj Feminem wykorzysta swoje 5 minut sławy, bilety na jego koncert rozchodzić się będą jak świeże bułeczki. Mocny, charakterystyczny głos i wygląd Adele to gwarancja sukcesu.

Feminem i Adele
Fotografia: www.instagram.com/djfeminem/

Feminem i Adele

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów