Adam Zdrójkowski skończył 18 lat! Maciej Musiał złożył mu oryginalne życzenia

Katarzyna Leszczyńska 30.05.2018
Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał
Fotografia: Instagram/Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski dorastał na oczach widzów w "Rodzince.pl". Aż trudno uwierzyć, że młody aktor ma już 18 lat! Serialowy brat złożył mu oryginalne życzenia.

"Rodzinka.pl" na antenie stacji TVP2 jest od 2011 roku. Nic więc dziwnego, że aktorzy, którzy wcielili się w synów Boskich nieco już dorośli i zmieniają się na naszych oczach. Adam Zdrójkowski w serialu wciela się w postać Kuby. Młody aktor właśnie skończył 18 lat! Z tej okazji życzenia postanowił złożyć mu serialowy brat, Tomek, którego gra Maciej Musiał.

Zobacz także: Internauci zachwyceni mamą Adama Zdrójkowskiego. Wrzuca z nim sporo zdjęć. "Jak siostra z braćmi"

Adam Zdrójkowski na srebrnym ekranie debiutował wraz z bratem w "Rodzinie zastępczej". W tym samym serialu zagrała jego obecna dziewczyna, Wiktoria Gąsiewska, z którą wspólnie gra również w "Rodzince.pl". Fanom produkcji, w których wystąpiła Adam, trudno uwierzyć, że aktor już skończył 18 lat.  W związku z tym Maciej Musiał opublikował na Instagramie zdjęcie z serialowym bratem. Nas jednak najbardziej zaskoczył jego podpis. Aktor zdradził, jak ma zapisanego Zdrójkowskiego w telefonie!

Prawilny katolik, przyjaciel dzieci, honorowy członek Caritas. Tak wpisał mi się do telefonu. Ale w mojej głowie jest po prostu bratem. Dziś kończy 18 lat! Miłości i dobra mannnnn!

Do słów Musiała dołączyli się również fani, którzy wpisywali swoje życzenia w komentarzach. Trzeba przyznać, że słowa młodego aktora są bardzo poruszające. Wzruszył się również sam główny zainteresowany. Adam Zdrójkowski skomentował post kolegi z planu.

Ooo i jak ciepło na serduchu! Dziękuję – napisał w komentarzu Zdrójkowski.

My również dołączamy się do życzeń dla Adama! W końcu 18 lat kończy się tylko raz w życiu! :)

Zobacz także: Adam Zdrójkowski opublikował stare zdjęcie z Wiktorią Gąsiewską. "A tak się zaczęło". Pierwsza randka?

Zobaczcie w poniższej galerii, ile serialowi aktorzy zarabiają za jeden dzień zdjęciowy:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów