Adam Zdrójkowski opublikował stare zdjęcie z Wiktorią Gąsiewską. "A tak się zaczęło". Pierwsza randka?

Katarzyna Leszczyńska 06.04.2018
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Fotografia: Instagram/Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w 2017 roku ogłosili, że są parą. Znają się jednak o wiele dłużej. Już wcześniej między nimi iskrzyło?

Adam Zdrójkowski, czyli uwielbiany przez wszystkich widzów "Rodzinki.pl" Kuba, od dłuższego już czasu spotyka się z koleżanką z planu, Wiktorią Gąsiewską. I choć większość fanów kojarzy ją z rolą Agaty, dziewczyny Kuby, młodzi aktorzy poznali się dużo wcześniej, zanim spotkali się ponownie na planie "Rodzinki.pl".

Zobacz także: Zdrójkowski wstawił zdjęcie z planu serialu "Rodzinka.pl". Przez przypadek pokazał za dużo. Wpadka?

Mało kto pamięta, że Zdrójkowski z bratem Kubą i Gąsiewska występowali już w kultowej "Rodzinie zastępczej". Po latach ich losy ponownie splotły się na planie "Rodzinki.pl". Adam grał w niej od początku, czyli 2011 roku. Gąsiewska do obsady dołączyła rok później. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Ostatnio Adam Zdrójkowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Wiktorią, na którym są o wiele młodsi niż obecnie. Tym samym sprawił ogromną radość swoim fanom.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zdjęcie sprzed lat
Fotografia: Instagram/Adam Zdrójkowski

Internauci zachwyceni zdjęciem Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej

Podpis zdjęcia Zdrójkowskiego może wskazywać na to, że właśnie wtedy połączyły się losy jego i Gąsiewskiej. Jest bardzo wymowny i może świadczyć o tym, że była to pierwsza randka.

A tak się zaczęło – napisał młody aktor.

Pod postem w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Wielu zastanawia się, ile aktorzy mieli wtedy lat. Inni wyrażają zachwyt nad swoją ulubioną parą.

Ile ty tu miałeś lat?

Z którego to roku?

Pięknie. Kocham Was.

Najlepsza para na świecie.

Pojawił się też komentarz głównej zainteresowanej. Wiktoria Gąsiewska postanowiła zabawną fotografię skomentować w równie zabawny sposób.

Stare, ale jare –możemy przeczytać w jej komentarzu.

Oficjalnie aktorzy ogłosili, że są parą dopiero w 2017 roku. Widać jednak, że już znacznie wcześniej łączyła ich wyjątkowa relacja.

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów