Adam Nawałka zrezygnował z funkcji trenera reprezentacji!

Paulina Ermel 03.07.2018
Adam Nawałka
Fotografia: East News

Prezes PZPN i selekcjoner polskiej reprezentacji podali informację podczas wtorkowej konferencji na Stadionie Narodowym.

We wtorkowe południe odbyła się konferencja Zbigniewa Bońka i Adama Nawałki. Prezes PZPN ogłosił, że selekcjoner reprezentacji Polski będzie pełnił swoją funkcję do 30 lipca tego roku.

Zobacz także: Kim jest żona Adama Nawałki? Internauci zachwycają się jej urodą

Adam Nawałka rezygnuje ze stanowiska selekcjonera

- Adam Nawałka selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski będzie do 30 lipca, później poszukamy nowego trenera - poinformował Zbigniew Boniek.

Kontrakt Nawałki obowiązywał do mistrzostw świata w Rosji. Wyjątkowo nieudany mundial - przegrane w meczach z Senegalem i Kolumbią, a także słaby mecz z Japonią - sprawił, że kibice polskiej drużyny zastanawiali się, co dalej z przyszłością selekcjonera.

Sam Nawałka podziękował zarówno piłkarzom, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej i kibicom za współpracę z nimi podczas sprawowania urzędu. Adam Nawałka trenował drużynę od listopada 2013 roku. W tym czasie Polacy 26 wygrali, 9 razy przegrali, a w 15 meczach zremisowali. Jak myślicie, kto mógłby go zastąpić na tym stanowisku?

Zobacz także: Wiemy, ile polscy piłkarze zarobią za przegraną na mundialu. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów