Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami". Co dalej z występem Sandry Kubickiej?

Łucja Siennicka 07.11.2019
Adam Adamonis i Sandra Kubicka
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Adam Adamonis zrezygnował z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Miał ku temu naprawdę ważny powód. Tancerz partnerował Sandrze Kubickiej. Czy jego odejście wpłynie na jej dalsze losy w programie?

Adam Adamonis musiał podjąć trudną decyzję. Popularny tancerz i aktor doprowadził w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" do ćwierćfinału. Co więcej, para była typowana na faworytów tej serii. Okazuje się, że 40-letni tancerz musi zrezygnować z udziału w popularnym programie. Co z piątkowym występem Sandry Kubickiej?

Partner Sandry Kubickiej rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

Adam Adamonis zmaga się z nawrotem kontuzji nogi. Z tego powodu tancerz musiał podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

Co więcej, kontuzja pojawiła się na nowo już na początku października. Tancerz walczył do samego końca, żeby poradzić sobie z niedyspozycją. Okazało się, że jest to na tyle poważne, że uniemożliwia dalszy udział w programie.

Przypominamy, że Adam partnerował Sandrze Kubickiej. Często mówiło się nawet, że para może powalczyć w finale o Kryształową Kulę.

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - napisał.

Na razie nie ma żadnych informacji, z kim wystąpi Sandra Kubicka. 

Macie jakieś typy?

Zobacz także: Iwona Pavlović w zmysłowym tańcu z Krzysztofem Ibiszem!

"Taniec z gwiazdami" to popularny program. Sprawdź, w którym ty powinieneś wziąć udział!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów