Skandal na brytyjskim dworze. Dziennikarz ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. "Łykałem tabletki ekstazy"

Anna Respondek 30.04.2018
Rodzina królewska
Fotografia: EAST NEWS

Dziennikarz, który spotykał się z brytyjską księżniczką, postanowił opowiedzieć o pikantnych szczegółach związanych z życiem dworu. 

Zaledwie kilka tygodni została do ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle, a w Wielkiej Brytanii wybuchł skandal związany z życiem rodziny królewskiej. Dziennikarz Aatish Taseer, który spotykał się z kuzynką Williama i Harry'ego, księżniczką Gabriellą, postanowił opowiedzieć o tym, co tak naprawdę dzieje się na dworze królowej Elżbiety. 

Zobacz także: Księżna Kate jak z horroru. Fani dopatrzyli się zadziwiającej rzeczy

Taseer na łamach "Vanity Fair" opublikował obszerny artykuł, w którym zdradził wiele tajemnic rodziny królewskiej. Mężczyzna przez trzy lata spotykał się z Gabriellą i połączyło ich namiętne uczucie. Czasu spędzonego na dworze nie wspomina jednak najlepiej. Twierdzi, że panuje tam "szalenie przygnębiająca" atmosfera

Przypominał coś między szpitalem wojskowym a domem starców. Wszyscy słynni mieszkańcy Pałacu, księżniczka Margaret i księżna Diana, zmarli, a ci, którzy pozostali,  drobni monarchowie i sekretarze pałacu, żyli w swoim długim, zimnym cieniu - stwierdził.

Aatish opowiedział również o tym, jak wyglądały jego randki z księżniczką. Przyznał, że korzystali z basenu królowej i brali narkotyki.

Pływałem nago w basenie królowej Elżbiety i łykałem tabletki ekstazy w zamku Windsor - ujawnił. 

Artykuł dziennikarza wywołał skrajne emocje w Anglii. Wiele jego kolegów po fachu skrytykowało go za taki artykuł tuż przed królewskim ślubem. Jednogłośnie stwierdzili, że chciał zaistnieć. 

Obrzydliwe jest to, że napisał ten artykuł na kilka tygodni przed królewskim ślubem - stwierdził ekspert w "Daily Mail"

A Wy, co o tym sądzicie? 

Zobacz także: O tej pasji księżnej Kate wie mało kto. Wzbudza wiele kontrowersji

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów