Aaron Carter trafił do szpitala. W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie

Aaron Carter trafił do szpitala!
Fotografia: Instagram/aaroncarter

Aaron Carter trafił do szpitala. Matka znanego muzyka opublikowała w internecie niepokojące zdjęcie. Widać, że artysta nie jest w najlepszym stanie.

Aaron Carter trafił do szpitala. Jego mama opublikowała na Instagramie zdjęcie z placówki na Florydzie. Na fotografii widzimy muzyka leżącego na łóżku i podłączonego do kroplówki. Jest wyraźnie wychudzony i nie wygląda najlepiej.

Aaron Carter trafił do szpitala

Matka Aarona, Jane Carter, od kilku dni pełni funkcję jego menadżerki. Kobieta po odbytym odwyku ma ponoć zajmować się chorym psychicznie wokalistą. Ma m.in. dostęp do jego profili w mediach społecznościowych.

Mama się tobą zaopiekuje - napisała Jane pod opublikowanym zdjęciem ze szpitala.

To właśnie ona zauważyła, że z muzykiem dzieje się coś złego i podjęła decyzję o przewiezieniu go na ostry dyżur, gdzie zmierzono mu ciśnienie i podłączono do aparatury. Jak wyznała Jane w rozmowie z portalem "TMZ", stan zdrowia Aarona pogorszył się przez nadmiar stresu.

W ostatnim czasie amerykański piosenkarz mierzył się m.in. z konfliktami rodzinnymi oraz zarzutami ze strony PETA. Na jednej z relacji na Instagramie fani zauważyli, że matka Cartera uderza psa, którym miała się opiekować. Sprawą szybko zainteresowały się organizacje walczące o prawa zwierząt i ich humanitarne traktowanie. Dodatkowo Aaron od kilku lat mierzy się z problemami psychicznymi - schizofrenią, chorobą afektywną-dwubiegunową i depresją - oraz uzależnieniem od narkotyków.

Zobacz także: Baron o sekretach Julii Wieniawy. Muzyk zdradził, jaki mają kontakt po rozstaniu

Który utwór opisuje twoje życie? Odpowiedz na kilka pytań i to sprawdź!

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów