A$AP Rocky nie wystąpi na Open'erze! Raper został aresztowany za pobicie

Paulina Ermel 04.07.2019
ASAP Rocky
Fotografia: AUG/FaceToFace/REPORTER

Organizatorzy podali właśnie informację o tym, że jedna z największych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu jednak nie pojawi się w Polsce!

Open'er festiwal to wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów dobrej muzyki. W tym roku jedną z głównych gwiazd wydarzenia miał być raper A$AP Rocky. Okazuje się, że nie pojawi się on jednak na festiwalu!

ASAP Rocky nie wystąpi na Open'erze

Kilka dni temu zagraniczne media podały informację, że A$AP Rocky został aresztowany w Szwecji za pobicie człowieka! Już wtedy wszyscy zastanawiali się, czy gwiazdor dotrze na festiwal organizowany w Polsce.

Teraz organizatorzy podali informację, że niestety nie da rady wystąpić na tegorocznej edycji Open'era. Wszystko dlatego, że raper i jego ekipa podczas pobytu w Szwecji wdali się w bójkę z przechodniami.

Zamiast muzyka na głównej scenie pojawi się Stormzy! Kogo chętniej byście posłuchali na Open'erze?

Przypominamy, że Open'er Festival rozpoczął się 3 lipca i potrwa do 6 lipca 2019 roku. 4 dni festiwalu to przede wszystkim kilka scen i kilkadziesiąt wspaniałych występów artystów z całego świata. Główną gwiazdą tej edycji jest Kylie Minogue.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów