Ta 90-latka uwielbia gry komputerowe. Jej wyczyny podbijają sieć!

Zuzanna Morska 21.05.2020
90-letnia streamerka
Fotografia: Youtube.com

90-letnia Hamako Mori zdobyła w sieci ogromną popularność. I trudno się temu dziwić!

Rynek gier komputerowych ma się na świecie bardzo dobrze. Znajdziemy tysiące miłośników tej formy spędzania wolnego czasu. Od lat reszta granie w świecie wirtualnym traktowane jest jako sport i można na tym zarobić spore pieniądze.

Najważniejsze jednak, że granie w gry komputerowe sprawia wielu osobom przyjemność. Jedną z takich osób jest Japonka Hamako Mori. Ma 90 lat i została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarsza streamerka na świecie!

90-letnia streamerka podbija sieć

Hamako Mori ma 90 lat i pochodzi z Japonii. Pozornie zwyczajna, normalna kobieta dała się jednak poznać w wirtualnym świecie jako gracz z prawdziwego zdarzenia! Od 39 lat gra w różne gry, a szczególnie upodobała sobie serię GTA.

Mori ma własny kanał na Youtube, gdzie znana jest bliżej jako Gamer Grandma. I co ciekawe, subskrybuje ją tutaj... 200 tys. osób! Na tym nie koniec jej "sukcesów". Gwiazda sieci, która na co dzień zajmuje się też kolekcjonowaniem gier i konsoli, została też wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarsza streamerka na świecie.

Jednak obserwując jej nagrania na Youtube trzeba przyznać jedno - energii jej nie brakuje i niejedna dużo młodsza osoba mogłaby się od niej uczyć!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów