8-letnia córka Pink ogoliła głowę! Dumny tata pokazał zdjęcie

Córka Pink ogoliła głowę
Fotografia: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pink znana jest ze swojego kontrowersyjnego stylu bycia i nietuzinkowego wyglądu. 8-letnia córka gwiazdy chyba podąża śladami mamy.

Pink jest mamą dwójki dzieci: 8-letniej córki Willow Sage Hart i 3-letniego syna Jamesa Moona. Wokalistka podchodzi dość liberalnie do kwestii wychowywania dzieci, co potwierdziła w wielu wywiadach. Podkreśla, że nie uznają z mężem płci dzieci i dają im pełną wolność wyboru partnera w przyszłości. Takie wyznania gwiazdy niejednokrotnie wywoływały burzę w internecie.

Córka Pink ogoliła głowę

Kolejne kontrowersje dotyczące dzieci Pink mogą być związane z nową fryzurą Willow. Okazuje się, że 8-latka postanowiła obciąć włosy na bardzo krótko. W poniedziałek na profilu męża Pink pojawiła się zaskakująca fotografia. 8-latka siedzi na fotelu u fryzjera z ogoloną połową głowy. Druga połowa została tylko lekko przycięta.

Kocham swoją punkrockową córkę. Pamiętaj, bądź sobą. Nie daj się zaszufladkować. Zawsze lepiej być sobą. Jeśli ktokolwiek miałby z tym problem, powiedz mu grzecznie, żeby zajął się swoimi sprawami. Nie mogę się doczekać, aż staniesz się kobietą. Mam przeczucie, że będziesz silna, zaciekła, towarzyska i opiekuńcza. Jestem z ciebie taki dumny - napisał w opisie fotografii Carey Hart.

Nie wszyscy rodzice zdecydowaliby się na taki krok, jednak fani Pink i Careya są zachwyceni nowym wizerunkiem Willow.

A wam jak się podoba ekstrawagancka fryzura?

Zobacz także: Magazyn "People" wybrał najpiękniejszą kobietę 2018 roku

Która piosenka doskonale opisuje twoje życie? Myślisz, że może być to jeden z utworów Pink?

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów