7 najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie!

Julita Buczek 13.09.2018
konflikty gwiazd
Fotografia: East News

Czy znacie wszystkie konflikty show-biznesu?

Portale plotkarskie na bieżąco śledzą najświeższe newsy i informacje ze świata gwiazd. Brukowce czyhają na nawet najmniejsze potknięcie celebrytów, aby zrobić o tym materiał. Jednak nic tak nie rozpala publiki, jak konflikty w polskim show-biznesie!

Najświeższy konflikt powstał pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan, które spierają się o jej nową kampanię ze znaną marką kosmetyczną. Padły bardzo mocne słowa, a do dyskusji włączyli się również inni celebryci. Bez wątpienia to numer jeden wśród nagłówków portali i kolorowych gazet. Dzisiaj zajmiemy się jednymi z najgłośniejszych konfliktów, jakie działy się na rodzimym podwórku!

Zobacz także: Ciąg dalszy awantury. Rusin dotknięta słowami Majdana. Krupa staje po jej stronie

1. Renata Kaczoruk i Małgorzata Rozenek-Majdan

Obydwie panie brały udział w programie "Azja Express", gdzie spędziły na planie bardzo dużo czasu. Niestety nie przypadły sobie do gustu. Rozenek-Majdan nie szczędziła uszczypliwych komentarzy pod adresem modelki. W konflikcie stanowisko zajął również Kuba Wojewódzki, który napisał na swojej stronie na Facebooku, że „Weszła Pani do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej.”

2. Małgorzata Rozenek-Majdan i Magda Mołek

Według "Perfekcyjnej Pani Domu" dziennikarka miała z nią przeprowadzić wywiad tylko dlatego, aby ją upokorzyć i ośmieszyć. Mołek miała to zrobić, pytając o wiek Małgorzaty.

3. Kuba Wojewódzki i Doda

Dorota również odnotowała na swoim koncie konflikt i to z "Królem TVNu"! W trakcie kłótni Doda, zarzuciła Kubie dwulicowe zachowanie i wylała na niego wodę. Kilka lat po tym wydarzeniu emocje opadły i Doda została zaproszona na plan jubileuszowego odcinka programu dziennikarza.

Zobacz także:Nowy konflikt Dody i Górniak! O co poszło tym razem?

4. Justyna Steczkowska i Doda

Chociaż było to już parę lat temu, Internet nie zapomniał. Na planie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda poniżała Steczkowską. Dzięki temu program miał naprawdę niezłe wyniki oglądalności.

5. Edyta Górniak i Maryla Rodowicz

Nawet między diwami dochodzi czasem do sprzeczek. Tak stało się w tym przypadku! Obie panie chętnie udzielały się w mediach, poniżając drugą stronę w wywiadach.

6. Anna Mucha i Joanna Krupa

Konflikt pojawił się, kiedy aktorka na jedną z premier włożyła naturalne futro. To bardzo nie spodobało się Joannie Krupie, która udziela się w organizacjach chroniących prawa zwierząt. Kiedy modelka zobaczyła Muchę w futrze, miała ostentacyjnie wyjść z premiery. Po całym zajściu rozpoczęły ostrą wymianę komentarzy w mediach.

7. Grażyna Szapołowska i Jan Englert

Aktorka grała jedną z głównych ról w spektaklu reżyserowanym przez Jana Englerta. Premiera niestety odbyła się bez jej udziału, ponieważ Szapołowska w tym samym dniu była jurorką w programie "Jak oni śpiewają". Englert zwolnił ją dyscyplinarnie, dlatego gwiazda złożyła przeciwko niemu pozew. Sprawa trwała 10 miesięcy, jednak ostatecznie Grażyna ją przegrała.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te zdjęcia są piękne! Musisz zacząć śledzić to konto na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów