7 lat temu wygrała "Top Model". O Paulinie Papierskiej znów jest głośno

Redakcja 17.07.2017
Paulina Papierska
Fotografia: ONS

Modelka ma dla swoich fanów bardzo radosną nowinę. 

Paulina Papierska, uczestniczka i zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model" wkrótce zostanie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się publikując na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. 

O Paulinie Papierskiej, po wygranej w "Top Model", media nie rozpisywały się przesadnie długo. Wydaje się, że początkująca modelka nie wykorzystała szansy, którą dało jej zwycięstwo w programie, bo próżno było jej szukać na światowych wybiegach. Od czasu do czasu bierze jednak udział w sesjach fotograficznych i trafia na okładki mniej lub bardziej poczytnych magazynów.

To jej koleżanki z programu w świecie mody poradziły sobie zdecydowanie lepiej. Warto chociażby wspomnieć Annę Piszczałkę, której kariera wciąż świetnie się rozwija. Wydaje się jednak, że nie przeszkadza to Papierskiej. Modelka przygotowuje się bowiem do nowej, najważniejszej roli. Już za kilka miesięcy powita na świecie swoje pierwsze dziecko. 

#przyszłamama #szczęście #marzeniespełniłosię #prawdziwamiłość #rodzina.

Internauci zdjęciem są zachwyceni i prześcigają się w gratulacjach. Nie pozostaje nic innego, jak tylko się do nich dołączyć :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów