Sześcioletnia córka Kim Kardashian pozuje z... kolczykiem w nosie!

Zuzanna Morska 24.07.2019
Kim Kardashian i North West
Fotografia: instagram.com/kimkardashian

Jedno z najnowszych zdjęć najstarszej córki Kim Kardashian i jej męża wywołało w sieci niemałą dyskusję. Chodzi o kolczyk w nosie 6-latki.

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Muzyk i celebrytka uchodzą za zgraną parę, która wychowuje czworo dzieci. Najstarsza córka Kim ma już 6 lat.

Od najmłodszych lat North West wychowywana jest w luksusach. Córka Kim Kardashian dostaje wszystko to, co sobie wymarzy. Dzięki swoim sławnym rodzicom sama również stała się popularna. Jedno z ostatnich zdjęć dziewczynki, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wywołało niemałą burzę. Wszystko przez... kolczyk w nosie.

6-letnia North West nosi kolczyk w nosie

6-letnia córka Kim Kardashian od najmłodszych lat "uwielbia" modę. Znana mama dba o to, aby jej pociecha nosiła jedynie markowe ubrania. W takich strojach mała North wygląda jak młodsza kopia samej Kim.

Opinia publiczna już nie raz zarzucała Kardashian i Westowi, że pozwalają córce na zbyt dużo. Teraz ponownie rodzicom się oberwało. Wszystko dlatego, że North na jednej z ostatnich rodzinnych uroczystości miała kolczyk w nosie.

Pod zdjęciami dziewczynki pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy fanów. Kim postanowiła na nie zareagować i wytłumaczyła, że to nie jest prawdziwy kolczyk, a jedynie atrapa.

Myślicie, że to i tak przesada?

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów