6-latka uczy, jak być pewnym siebie. "Ona ma siłę" - piszą zachwyceni internauci

Redakcja 24.05.2017
Khloe Dinsmore
Fotografia: twitter.com/khloedinsmore

Jej rodzina przekonuje, że dziewczynka ma gotową odpowiedź na każde pytanie. 

Khloe Dinsmore to 6-letnia dziewczynka mieszkająca w Kalifornii, która doskonale wie, że warto być pewnym siebie. 

18-letni Kyle, brat Khloe, na Twitterze umieścił krótkie wideo, w którym gwiazdą jest jego mała siostra. Widzimy na nim, jak wymalowana 6-latka przechadza się swobodnym krokiem po garażu. Gdy brat pyta ją, co ma na twarzy, krótko odpowiada: "Umm...Piękno"

Mam nadzieję, że każdy może być tak pewnym siebie, jak moja 6-letnia siostra - napisał Kyle Dinsmore pod filmem umieszczonym na Twitterze.

"Ma siłę!"

Jak przyznał 18-latek w rozmowie z Buuzfeed.com, dziewczynka uwielbia malować się i jest bardzo barwną postacią. Zawsze ma gotową odpowiedź na każde pytanie, z czym już dawno pogodziła się cała rodzina Dinsmore'ów. Kyle twierdzi, że tę umiejętność dziewczynka mogła przejąć po nim. Wspólnie spędzają dużo czasu, bawiąc się razem każdego dnia. Ich więź jest tak silna, że chłopak nazywa ją "małym aniołkiem". 

Również internauci zachwyceni są rezolutną 6-latką. Niektórzy nazywają ją "idolką", a jeszcze inni twierdzą, że powinniśmy uczyć się od niej pewności siebie. 

Chcę osiągnąć ten sam poziom pewności siebie - napisał jeden z internautów na Twitterze. 

Kiedy 6-latka ma więcej pewności siebie niż ty. Nie pozwól, żeby świat ją zepsuł. Chroń ją, ona ma siłę - dodał internauta. 

Khloe jest moją nową modelką! 

Pewnego dnia twoja siostra dorośnie i będzie świetną kobietą.

Podobnych opinii jest wiele więcej. Internauci twierdzą, że powinniśmy brać z niej przykład, a to, co prezentuje to nawet nie pewność siebie, a prawdziwa moc. Pozostaje mieć nadzieję, że Khloe za kilka lat wciąż będzie radosną, szczerą i pewną siebie osobą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów