59-letnia modelka zdradza sekret swojej figury. To prostsze niż myślisz

Martyna Wojciechowska 04.05.2018
Louise Kenny
Fotografia: Instagram.com/lou_f_kenny

Zainspiruj się!

Louise Kenny zaczęła pracę w modelingu, mając 18 lat. Od tego czasu minęło już sporo czasu, a ta nadal ma figurę nastolatki. W jednym z wywiadów 59-letnia Australijka zdradziła swój przepis na szczupłą sylwetkę.

Zobacz także: Naukowcy odkryli sekret szczupłych figur Francuzek. Te zasady są proste

Sekret szczupłej figury modelek

Louise Kenny ma na koncie mnóstwo sukcesów w modelingu. W przeszłości chodziła na wybiegach u światowych projektantów i była twarzą L'Oreal. Mimo że za rok będzie świętować 60. urodziny, nadal pokazuje się na Fashion Weekach i wciąż zachwyca piękną figurą.

W rozmowie z Dailymail.co.uk Australijka opowiedziała o swoich rytuałach. Okazuje się, że boskie ciało zawdzięcza jodze. Jednym z jej ulubionych ćwiczeń jest stanie do góry nogami. 

Gdy stoisz do góry nogami, krew szybciej dopływa do twarzy. Do wyboru mamy świecę, stanie na rękach i stanie na głowie - powiedziała.

Louise trenuje od 25 lat, a od 12 jest trenerką jogi. Na swoim Instagramie regularnie dzieli się zdjęciami z treningów. Jej ciało wygląda naprawdę imponująco.

Wybrałam zdrowy styl życia nie dlatego, że zostałam modelką, lecz dlatego, że zależało mi na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Starzenie się to nic przyjemnego, ale joga sprawia, że proces ten następuje znacznie wolniej - dodała Kenny w wywiadzie dla Dailymail.co.uk.

Warto wziąć z niej przykład!

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradza sekret swojej idealnej figury. Wystarczy przestrzegać jednej zasady

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów