56-letnia modelka chwali się w Internecie wytatuowanym ciałem i piercingiem

Redakcja 03.03.2017
The Burning Lotus
Fotografia: theburninglotus.tumblr.com

Blog Julie śledzi prawie 100 tysięcy osób.

"Zastanawiałaś się, jak twoje dziary będą wyglądały na starość?" - to pytanie prawie zawsze pada podczas dyskusji na temat tatuaży. Szczególnie często słyszą je kobiety. 

56-letnia modelka, która przybrała pseudonim The Burning Lotus, odpowiada sceptykom, którzy nie wierzą, że podeszły wiek i tatuaże idą w parze. Fotografie mieszkającej w Teksasie Julie, zgodnie z zamierzeniem szokują i intrygują. Starzejąca się modelka pokazuje dosłownie wszystko. Tatuaże ozdabiają jej plecy, brzuch, pośladki, uda i ramiona. Oprócz tego chwali się kolczykiem w miejscu intymnym.

The Burning Lotus
Fotografia: Fotografia theburninglotus.tumblr.com

Narodzona z popiołu

Julie jako The Burning Lotus karierę w social mediach rozpoczęła w 2012 roku. W wieku 52 lat, po przeżyciu życiowej traumy, opublikowała pierwsze, odważne zdjęcie, które szybko zyskało dużą popularność. Dziś na Tumblrze śledzi ją ponad 90 tysięcy osób.

Sama robię sobie zdjęcia. To dla mnie jak podróż. Jeśli jesteś niepełnoletni opuść tę stronę i wróć po osiemnastce – czytamy na TheBurningLotus.tumblr.com.

I nie można się z jej słowami nie zgodzić - zdjęcia Julie są bardzo erotyczne.

Widzę ludzkie ciało jako niesamowitą maszynę z wieloma ruchomymi częściami. Społeczeństwo przypisuje wartość i określa co jest akceptowalne, a co nie. (…) Z brudu może wyrosnąć coś pięknego. Sztuka przypomina mi, że mogę przezwyciężać słabości, rosnąć, narodzić się na nowo – wyjaśnia The Burning Lotus w rozmowie z "Huffington Post".

Modelka przyznaje, że często ma do czynienia z hejterami. Jednak się nimi nie przejmuje, bo wie, że to co robi, ma dużą wartość i wiele znaczy dla osób, które mają problemy z zaakceptowaniem samych siebie.

Julie daje nadzieję na to, że szczęście, poczucie własnej wartości i seksualności mogą trwać nawet do końca życia.

Zobacz zdjęcia The Burning Lotus

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów