51-letnia Przetakiewicz wypina pupę do zdjęcia. "Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie!"

Hanna Skowron 18.12.2018
Joanna Przetakiewicz
Fotografia: Instagram.com/joannaprzetakiewicz

To była odważna decyzja...

Joanna Przetakiewicz od dłuższego czasu próbuje wprowadzić w Polsce rewolucję seksualną. Niedawno wzięła udział w gorącej sesji dla "Playboya", a poza tym regularnie publikuje odważne ujęcia w mediach społecznościowych. W jednym z najnowszych postów 51-letnia gwiazda odsłoniła swoją pupę. Jak można było się domyślać, to zdjęcie wywołało spore poruszenie.

Zobacz także

Joanna Przetakiewicz w odważnej odsłonie

Joanna Przetakiewicz należy do tej grupy osób, które nie mają żadnych kompleksów i chętnie eksponują swoje wdzięki. Do tej pory gwiazda regularnie odsłaniała swoje zgrabne nogi i piękny dekolt, ale najwyraźniej to jej już nie wystarcza.

Ostatnio gwiazda poszła o krok dalej i postanowiła pokazać swoje... pośladki. Jak sama twierdzi, chciała w ten sposób sprowokować fanki do wzięcia udziału w dyskusji na temat kobiecości i kompleksów.

Czy czasami nie jesteście wobec siebie zbyt wymagające? Zbyt surowe? Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa. Która akceptuje własne ciało i siebie. Wtedy automatycznie, magicznie, bez słów i zbędnych gestów stwarza taką aurę. Każda z nas jest niepowtarzalna, a co za tym idzie - wyjątkowa. Unikalna. Każda z nas jest piękna we własnym ciele. Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie, przede wszystkim same przed sobą - napisała.

Obserwatorzy Joanny są pod wrażeniem jej odwagi i niesamowitej figury. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

I w tym momencie nie jedna młoda dziewczyna zazdrości Pani pupy. Cudowna, aż miło patrzeć

Oj jakbym wyglądała tak pięknie to zdecydowanie byłabym dla siebie mniej surowa!

Piękne ciało i to nie prawda że trzeba mieć dużo pieniędzy by takie mieć,trzeba po prostu o siebie zadbać a czy Pani Joanna korzysta z medycyny estetycznej czy też nie to tylko wyłącznie jej sprawa.

A jak wy oceniacie figurę Przetakiewicz? Uważacie, że powinna publikować więcej takich ujęć?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów